reklama
reklama

Konkurs bukietów zielnych po raz kolejny na Czarnym Groniu [FOTO]

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 14.08.2022 19:00, DK / WB
Jak co roku (14.08.) - dzień przed świętem Matki Boskiej Zielnej - gospodynie z Andrychowa zorganizowały przegląd bukietów zielnych.
Konkurs bukietów zielnych po raz kolejny na Czarnym Groniu [FOTO]

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich z Andrychowa od wielu lat organizuje konkursy potraw świątecznych przy okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy.

W kalendarz cyklicznych imprez wpisany jest także przegląd bukietów zielnych organizowany w przeddzień 15 sierpnia, święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwanego też świętem Matki Boskiej Zielnej.

Kolejna edycja konkursu odbyła się w niedzielę (14.08) w sali balowej hotelu Czarny Groń w Rzykach Praciakach. Na imprezę przybyły nie tylko panie z Kół Gospodyń Wiejskich ale także znani samorządowcy i politycy.

Więcej zdjęć
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy