reklama
reklama

Klub Podróżnika w Andrychowie już we wtorek

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.05.2023 10:34,
JERZY ANTONI MROŻEK w Klubie Podróżnika w Andrychowie.
Klub Podróżnika w Andrychowie już we wtorek

Klub Podróżnika Koła PTTK „Chałupa” zaprasza na spotkanie z Jerzym Antonim Mrożkiem, które odbędzie się we wtorek 23 maja o godz. 19.00 w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie. J. A. Mrożek - iberysta i filozof, założyciel Biura Podróży Destino Mexico, od 1997 roku mieszka na stałe w Meksyku.

Podczas spotkania opowie o Majach i o Indianach Huiczoli, z którymi się przyjaźni. Spędza kilka tygodni w roku w ich społecznościach i podróżuje z nimi na pielgrzymki po górach i po pustyni.

Będzie również o fascynacji indiańskim światem w meksykańskiej sztuce XX w. na podstawie, przetłumaczonej przez J. A. Mrożka, książki „Dziennik. Autoportret intymny” Fridy Kahlo. To pięknie wydane zapiski i rysunki z ostatnich 10 lat życia Fridy. Książkę będzie można nabyć podczas spotkania.

Wstęp wolny.

źródło: PTTK „Chałupa

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy