reklama

Kęckie dożynki w deszczu. Było jednak wesoło! [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.08.2018 17:30, PG
Tym razem święto plonów odbyło się w miejscowości Łęki.
Kęckie dożynki w deszczu. Było jednak wesoło! [FOTO]

W niedzielę (26.08.) w Kętach odbyły się gminne uroczystości dożynkowe. Wydarzenie miało miejsce przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach. Sołtys Łęk Andrzej Drabek przywitał przybyłych mieszkańców.

Na święcie plonów nie mogło zabraknąć oczywiście samorządowców. Pojawił się burmistrz Krzysztof Klęczar wraz ze swoimi zastępcami Marcinem Śliwą i Rafałem Ficoniem a także wicestarosta oświęcimski Jarosław Jurzak.

Mimo deszczu, jak to często bywa na kęckich imprezach, na scenie wystąpiły panie z Koła Gospodyń w Łękach oraz przedszkolaki i uczniowie ze szkoły podstawowej w Łękach. Można było także zobaczyć żywe zwierzątka i wystawy lokalnych rękodzielników.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zandrychowa, 26.08.2018 19:44

To co dożynki mieli odwołać bo są wybory za 2 miesiące?

KJK, 26.08.2018 19:30

Nawet niebo płacze nad tym PSL-owskim kabaretem. Kampania wyborcza na całego.