Kiedy ruszy budowa nowego mostu na Wieprzówce w Andrychowie?

, Gospodarka, Wiadomości, 24.08.2018 19:10, PG/WB
Jest poślizg.
Kiedy ruszy budowa nowego mostu na Wieprzówce w Andrychowie?

Zarząd Dróg Wojewódzkich z Krakowa planuje wyburzyć i na nowo wybudować most przy ulicy Beskidzkiej w Andrychowie, za rondem w kierunku Sułkowic i Targanic.

I jest to słuszna decyzja, bo zawsze podczas powodzi występuje obawa jego uszkodzenia przez konary drzew, które płyną z nurtem rzeki.

Postanowiliśmy sprawdzić na jakim etapie jest sprawa.

Jak się dowiadujemy w wydziale przygotowania inwestycji ZDW inwestycja jest na etapie zbierania dokumentów do złożenia wniosku o udzielenie decyzji na zezwolenie realizacji.

Na razie jest „zacięcie” w instytucji „Wody Polskie”, która - delikatnie mówiąc - dosyć długo wydaje dokumenty. - Jeżeli uzyskamy decyzję o pozwoleniu wodno-prawnym i opinie do wniosku z „Wód Polskich” natychmiast składamy wniosek na realizację tego przedsięwzięcia – informują nas w wydziale przygotowania inwestycji ZDW.

Gdy wszystkie dokumenty zostaną zebrane zostanie ogłoszony przetarg na wyburzenie i budowę tego mostu na dw 781.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 26.08.2018 16:20

O czym tam Psikuta pleciesz bzdury ??? o strefie ekonomicznej w Andrychowie czy ul.Korcza w Inwałdzie ??? a może o rondzie turbinowym i obwodnicy ???

zandrychowa, 26.08.2018 16:00

bo spółka Wody Polskie to kolejna przechowalnia pisiewiczów i dlatego tak działają