reklama

Drugie życie sali bankietowej w remizie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.05.2018 17:15, red
Gdzie to?
Drugie życie sali bankietowej w remizie
Kiedyś przyjęcia weselne odbywały się prawie wyłączenie w salach w remizach strażackich. W ostatnich latach rośnie konkurencja ze strony restauracji i dobrze wyposażonych prywatnych sal weselnych.

Dziś podstawą jest klimatyzacja czy kuchnia. Dlatego sale w wielu remizach są rzadziej wykorzystywane, ale na pewno nie ta w remizie OSP Kęty, gdzie ciężko o wolny termin. W sali weselnej OSP Kęty niemal co tydzień odbywają się wesela.

Ostatnio sala bankietowa (bo tak oficjalnie jest nazywana,) zyskała „drugie życie”. Za 300 tys. zł została kompleksowo wyremontowana i unowocześniona.

Jak informują strażacy z OSP Kęty, zakres prac był bardzo duży i obejmował:

- roboty wyburzeniowe i budowlane
- wymiana instalacji elektrycznej i niskoprądowej
- przebudowa instalacji c.o. i kanalizacyjnej
- przebudowa pomieszczenia chłodni
- budowa zaplecza kelnerskiego
- renowacja parkietu
- I etap budowy systemu wentylacji
- rozbudowa systemu klimatyzacji
- instalacja systemu audio-video

- Inwestycja została w 100% zrealizowana ze środków własnych naszego stowarzyszenia. Ostatnie wolne terminy: 29-30 września 2018 r, 19-20 stycznia 2019 r., 2-3 lutego 2019 r. - informują strażacy z OSP Kęty.

Foto: OSP Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy