reklama
reklama

Artyści zagrają charytatywny koncert dla Zosi. Gwiazdą wieczoru - zespół Feel

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.03.2023 10:34, INFORMACJA PRASOWA
Gwiazdą wieczoru będzie zespół Feel.
Artyści zagrają charytatywny koncert dla Zosi. Gwiazdą wieczoru - zespół Feel
1 kwietnia w Domu Weselnym Magnolia w Budzowie odbędzie się charytatywny koncert na rzecz pochodzącej ze Skawinek Zosi Pająk, która zmaga się z SMA – rdzeniowym zanikiem mięśni. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, takich jak występy muzyczne, kabaretowe, licytacje na żywo oraz pyszny poczęstunek. Całość uświetni występ zespołu Feel, którego przeboje od wielu lat nuci cała Polska.

Gmina Stryszów i Fundacja Pomóc Więcej zapraszają na wspaniałe wydarzenie, które odbędzie się już 1 kwietnia (sobota) 2023 roku w Magnolii w Budzowie. Podczas charytatywnego koncertu wystąpią znakomici artyści, tacy jak Mateusz Mijał, Karol Wolski, Krzysztof Respondek, zespół Que Passa oraz zespół Feel.

W roli prowadzącego pojawi się znany z audycji w RMF MAXXX Marek Rusinek. Zapowiada się wyśmienite widowisko! Start o godzinie 19:00. W trakcie koncertu odbędą się licytacje na żywo, które z pewnością dostarczą wielu emocji i będą nie tylko świetną rozrywką, ale również doskonałą okazją do tego, aby pomóc. Dochód z licytacji zostanie w pełni przekazany na rzecz leczenia małej Zosi. W 10-milionową zbiórkę dla Zosi od miesięcy zaangażowanych jest wiele osób.

Wszyscy jednoczą siły i wkładają ogrom pracy w organizację kiermaszy, bazarków i festynów. To dzięki nim oraz setkom anonimowych darczyńców udało się już zebrać ponad 7 mln zł, jednak czas ucieka, a do zebrania wciąż pozostała ogromna kwota – ponad 3 mln zł.

Organizatorzy koncertu i wolontariusze żywią nadzieję, że wydarzenie przyciągnie wielu zainteresowanych i pozwoli znacząco przyspieszyć zbiórkę. Wszak cel jest jeden – dać maleńkiej Zosi szansę na pełne, szczęśliwe życie. Wszystkie osoby zainteresowane rezerwacją wejściówek na koncert, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 798 949 619. Ilość miejsc ograniczona! Wesprzyj zbiórkę dla Zosi na platformie siepomaga.pl
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy