reklama

Zakaz spożywania wody z prywatnego wodociągu Stryszów

Gospodarka, Wiadomości, 29.05.2023 13:35,
Brak przydatności wody do spożycia z prywatnego wodociągu Stryszów.
Zakaz spożywania wody z prywatnego wodociągu Stryszów

Władze gminy Stryszów poinformowały, że woda z prywatnego wodociągu Stryszów nie nadaje się do spożycia. Poniżej zamieszczamy komunikat Urzędu Gminy w Stryszowie w tej sprawie:

KOMUNIKAT!!!

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wadowicach, Gmina Stryszów informuje mieszkańców sołectwa Stryszów o braku przydatności wody do spożycia z prywatnego wodociągu Stryszów.

Zakaz spożywania wody z tego ujęcia obowiązuje do odwołania. Woda może być używana wyłącznie do celów sanitarnych.

Informujemy mieszkańców korzystających ze wskazanego wodociągu o konieczności zaopatrzenia się w wodę z innego źródła.

Mieszkańcom korzystającym z w/w studni zapewniony będzie beczkowóz z wodą pitną. Beczkowóz będzie zlokalizowany na parkingu UG. Wodę zdatną do picia można pobierać również w Stryszowskim Przedsiębiorstwie Wodociągowo-Kanalizacyjnym „Środowisko” w Stryszowie w godzinach od 7 do 15.

- informuje UG Stryszów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy