reklama
reklama

Wkrótce ruszy remont drogi wojewódzkiej Andrychów - Zator. Ważne informacje dla kierowców

Gospodarka, Wiadomości, 05.09.2019 16:05,
Droga będzie zamknięta, wyznaczono objazdy
Wkrótce ruszy remont drogi wojewódzkiej Andrychów - Zator. Ważne informacje dla kierowców

Remont obejmie 4 km drogi Andrychów - Zator - po 2 km w Wieprzu i Zatorze.


Poniżej komunikat od wykonawcy remonty - firmy STRABAG - w tej sprawie:

Informujemy, że Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca inwestycji: Modernizacja DW 781 Płaza-Zator-Wieprz, realizowanej na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie, rozpoczyna prace budowlane na w/w projekcie:

Na odcinku DW 781 Zator (km 150 0+160 do km 150 2+160), od dnia 10 września 2019 roku nastąpi całkowite zamknięcie drogi (dojazd do posesji mieszkańców, możliwy będzie po uzyskaniu zgody Kierownika Budowy). Planowy czas trwania robót, to ok. 3-4 tygodnie, licząc od wtorku 10.09.2019r. (wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu). Roboty będą prowadzone na całej szerokości jezdni i będą obejmować: frezowanie nawierzchni, podbudowę zasadniczą z kruszywa, pakiet bitumiczny, pobocza, rowy. Na czas prowadzonych prac wyznaczony został objazd poprowadzony DK 28 i DW 781 Zator-Wadowice-Andrychów-Wieprz (DW781).

Na odcinku DW 781 Wieprz (km 210 1+200 do km 210 3+200), od dnia 9 września 2019 wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym. Na odcinku o długości ok. 05 – 0,7 kilometra na okres ok. 7 dni roboczych wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z sygnalizacja świetlną. Roboty będą prowadzone z zajęciem połowy szerokości jezdni i będą obejmować frezowanie istniejącej nawierzchni, stabilizację podłoża, podbudowę zasadniczą z kruszywa i pakiet bitumiczny. Szacowany czas trwania robót, do końca października 2019r.

Prace na obu odcinkach będą prowadzone równolegle.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy