reklama

Wielkie kratery na drogach gminy Andrychów

, Gospodarka, Wiadomości, 20.05.2021 16:25, red
Bardzo powoli postępuje w tym roku poziomowe łatanie dziur na drogach w gminie Andrychów.
Wielkie kratery na drogach gminy Andrychów
Zima w tym roku była wyjątkowo długa i mroźna, co ma swoje przełożenie na sytuację na drogach. Już druga połowa maja, a dziur jakby nie ubywa.

Od kilku tygodni wielkie "kratery" straszą m.in. na ul. Modrzewiowej w Roczynach (zdjęcie powyżej), która wybudowana została zaledwie kilka lat temu.

Podobnie jest na ul. Olszyny w Andrychowie (foto poniżej), ale nie tylko tam.

Kierowcy powinni uważać, bo wjechanie w takie dziury przy zbyt dużej prędkości może źle skończyć się dla samochodu.

olszyny andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 21.05.2021 17:00

https://stopspalarni.com/

FeelFree, 20.05.2021 17:40

Najważniejsze to umocnić osuwisko, zrewitalizować staw, zbudować spalarnię, zbudować halę sportową, Szanowna Redakcjo nie zawracajcie wójtowi głowy takim drobiazgami jakieś drogi i ich stan. Proponuję je załatać w czynie społecznym! Z portalu powinniście apelować o czyny społeczne, a nie tylko narzekać. Cytując jednego z forumowiczów, co droga Redakcja zrobiła dla dobra Gminy? Bo narzekać i pisać posty to każdy potrafi. Trzeba nam czynów, nie słów!