reklama

Wkrótce kolejna akcja #turbopomocy i Dzień Dziecka

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.05.2021 18:30, PG
Coś dla fanów szybkich i sportowych aut.
Wkrótce kolejna akcja #turbopomocy i Dzień Dziecka

W ostatnią niedzielę maja (30.05.) o godz. 11:00 odbędzie się ciesząca się dużą popularnością w naszym regionie akcja #turbopomoc. Jest to impreza charytatywna, nastawiona na pomoc podopiecznym fundacji. Podczas tej akcji będą zbierane pieniądze m.in. na rehabilitację 16 - letniego Oskara z Andrychowa, który spadł z balkonu i został natychmiast sparaliżowany na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Wszystko ma odbyć się na parkingu przy Restauracji Na Starym Tartaku w Andrychowie. Zaplanowano sporo atrakcji dla dzieci oraz gwóźdź programu czyli licytacje przejazdów sportowymi samochodami w fotelu pasażera a także innych gadżetów.

#turbopeleton ma wyruszyć ok. godz. 13:00 na trasę Kocierz - Żywiec - Bielsko - Kozy - Kęty - powrót do Andrychowa.

Po powrocie będzie można wylicytować przejazd też krótszą trasą po okolicy a także przejazdy buggy i wranglerem. Na koniec strażacy ochotnicy zaprezentują swój pokaz.

Zgłoszenia kierowców: https://www.turbopomoc.pl/zglos-samochod

Strona fundacji, gdzie można znaleźć podopiecznych oraz już rozpoczęte licytacje: https://www.turbopomoc.pl


Przypomnijmy, że podczas ostatniego eventu który odbył się w październiku zeszłego roku zebrano rekordową sumę pieniędzy 54 302,85 zł na leczenie małej Lenki Cholewy oraz domy dziecka i domy opieki. Na wydarzeniu pojawili się też znani i lubiani youtuberzy tj.: Kamil Chwastek czyli Poczciwy Krzychu, Filip Nowobilski czyli Duży w Maluchu czy Budda Tv.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy