reklama

Wielki market budowlany powstanie w Andrychowie. Wiadomo gdzie

, Gospodarka, Wiadomości, 15.07.2019 08:45, red
Takiego marketu do tej pory brakowało w Andrychowie.
Wielki market budowlany powstanie w Andrychowie. Wiadomo gdzie

Kilka dni temu pisaliśmy, że nadal aktualny pozostanie plan budowy Galerii Andrychów przy ulicy Biała Droga. Galeria ma być gotowa w drugiej połowie 2020 roku.


Okazuje się, że w sąsiedztwie planowana jest jeszcze jedna handlowa inwestycja. W internecie pojawiło się ogłoszenie o zleceniu budowy budynku handlowo-ekspozycyjno-magazynowego sieci Majster. Powstanie obiekt o powierzchni ok. 3 tys. mkw. i kubaturze 21,4 tys. mkw.

Market budowlany ma powstać u zbiegu ulicy Krakowskiej z Białą Drogą. W tym miejscu kilka lat temu miała powstać stacja paliw, ale ostatecznie inwestycja nie doszła do skutku, a teren został niedawno sprzedany - właśnie pod budowę nowego marketu.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, nowa stacja paliw również powstanie w najbliższym czasie w Andrychowie - przy ul. Biała Droga - obok siedziby firmy SM Logistic.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 17.07.2019 17:07

FAJNIE konkurencyjność jest zdrowa dla gospodarki, tylko dlaczego nie chcą budować w strefie która pochłonęła miliony złotych, czyżby diabeł tkwi w szczegółach ???

",,**,,", 15.07.2019 20:10

Przy galerii ktora ma powstac nic sie nie dzieje...czy zrobia cos za rok??? Raczej mało prawdopodobne,czas leci....same ronda to czas budowy min.3miesiace....a gdzie reszta....

Jepetto, 15.07.2019 17:40

A co z rondem pomiędzy ul. Krakowską a Białą Drogą ?

",,**,,", 15.07.2019 17:02

I bardzo dobrze. Po co jeździć do Wadowic czy Bielska. [email protected] dokladnie w Andrychowie w tych sklepikach niby budowlanych jest dwa razy drozej w dodatku asortyment tak marny ze szkoda gadac!!!!!!!

Rower , 15.07.2019 09:36

Na to czekali mieszkańcy! Wielki market który zniszczy kolejny segment prywatnych sklepów. Brawo!