reklama

Rafał Bochenek ma być liderem listy PiS w jesiennych wyborach w naszym regionie

, Polityka, Wiadomości, 13.07.2019 11:22, red
Kolejne wybory coraz bliżej...
Rafał Bochenek ma być liderem listy PiS w jesiennych wyborach w naszym regionie
Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w październiku.

Wiadomo już kto ma "pociągnąć" listę PiS w naszym regionie. Prezes PiS Jarosław Kaczyński poinformował w sobotę, że w okręgu nr 12 - chrzanowskim (powiaty chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, suski, myślenicki) liderem listy PiS będzie były rzecznik rządu Rafał Bochenek, który od jesieni zeszłego roku jest radnym i przewodniczącym Sejmiku Województwa Małopolskiego. Pochodzi z Małopolski.

Tyle jest pewne. Kto jeszcze będzie na liście kandydatów PiS? Z nieoficjalnych informacji wynika, że drugie miejsce może przypaść dla posła Marka Polaka z Andrychowa, a na liście kandydatów do Sejmu znajdzie się także radny wojewódzki Filip Kaczyński z Wadowic.

Z kolei nieoficjalnie wiadomo, że kandydatem PiS do Senatu będzie była burmistrz Wadowic, a obecnie poseł Ewa Filipiak z Wadowic.

Ostateczny kształt listy będzie znany prawdopodobnie za kilka tygodni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

skornica, 13.07.2019 16:57

Polak M. tylko od zdjęcia do zdjęcia przy prezesi-ku (a tu stołeczek przyniesie albo drabineczkę 2 stopniową) i tylko tyle! A zarobki kosmiczne.Nie głosować na Polaka!!!

",,**,,", 13.07.2019 13:10

Jedno jest pewne. Nie wolno głosować na marka polaka,ten czlowiek zarobil ogromne tysiące z kasy podatników a kompletnie nic nie zrobil przez wiele lat dla calego okregu wyborczego i jeszcze ma odwage ponownie startowac. Pamietajcie nie wolno glosowac na marka polaka,to najbardziej nieudolny posel w ostatnich latach w sejmie!!!!!! Takie sa fakty!!!!!!!!

ChojnaZmiana , 13.07.2019 12:23

Na naszą ciągle kłócąca się opozycję która nie ma żadnego programy to wystarczyłby nawet przedszkolak. Jak tak dalej pójdzie to pisiory będą rządzić do końca świata i jeden dzień dłużej.

xpek, 13.07.2019 11:27

uuuuuu.... słabiutko