reklama

W tym tygodniu pierwsze rodziny odbiorą klucze do nowych mieszkań

Gospodarka, Wiadomości, 16.12.2019 13:20, red
Pierwszy etap miejskiej inwestycji został zakończony
W tym tygodniu pierwsze rodziny odbiorą klucze do nowych mieszkań
Nowy budynek socjalny przy ulicy Batorego w Andrychowie jest już gotowy. Wybudowany został za ponad 2 mln przez gminę Andrychów. Powstało 13 mieszkań o powierzchni od 24 do 44 m2.

Są to mieszkania socjalne, bez prawa własności i będą przyznawane osobom o niższych dochodach, które kwalifikują się do przyznania takiego lokum. Przede wszystkim będą to mieszkania przeznaczone dla osób z długami czynszowymi, które zajmują dziś mieszkania komunalne.

W środę (18.12) zaplanowano oficjalnie przekazanie inwestycji do użytku, a pierwsze 6 rodzin odbiorą klucze do mieszkań.

To pierwszy etap inwestycji magistratu przy ulicy Batorego. W planach jest budowa kolejnych mieszkań. Docelowo mają powstać 52 mieszkania.

W 2020 roku inwestycja przy ulicy Batorego ma być kontynuowana. W projekcie budżetu gminy zaplanowano na ten cel 1 mln zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy