W nocy namalowali pasy. Teraz urząd może już legalnie kasować kierowców

, Gospodarka, Wiadomości, 13.05.2018 15:00, red
W nocy namalowali pasy. Teraz urząd może już legalnie kasować kierowców
O tej sprawie pisaliśmy kilka tygodni temu. Okazało się, że są wątpliwości prawne, czy opłaty parkingowe w centrum Andrychowa pobierane są zgodnie z prawem. Wszystko dlatego, że miejsca parkingowe nie są odpowiednio oznakowane. Po publikacji na mamNewsa.pl władze Andrychowa przyznały się do błędu.


W sobotę (12.05) problem został rozwiązany. Białe linie zostały namalowane, miejsca parkingowe zostały odpowiednio wyznaczone.

Czy brak białych linii na parkingu płatnym w ostatnich miesiącach oznacza, że opłaty pobierane były niezgodnie z prawem? Z informacji przedstawionej radnym wynika, jeśli jakiś mieszkaniec chciałby odzyskać pieniądze np. z wykupionego abonamentu z ostatnich sześciu miesięcy musi starać się o to przed sądem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 15.05.2018 15:59

Tak to Wasz rząd to wymyślił :-0

xpek, 15.05.2018 15:48

kto ten przepis wymyślił? pewnie znowu nasz wspaniały rząd

szpp, 14.05.2018 14:33

napiszcie kolejny donos na burmistrza

prawoioswiata, 14.05.2018 14:27

Niestety problem został rozwiązany częściowo - tylko we fragmencie strefy płatnego parkowania. No i nie ma do tej pory decyzji o zawieszeniu pobierania opłat w nieoznakowanych częściach strefy oraz decyzji o zwrotach nienależnie pobranych opłat tak jednostkowych jak i abonamentowych.

specnarz, 14.05.2018 04:46

Coś mi się wydaje że przy okazji zmniejszono ilość miejsc parkingowych (znak P21 - powierzchnia wyłączona). A może po prostu zostało to uporządkowane.