reklama
reklama

W kilku miejscowościach nie będzie wody. Lepiej zrobić zapasy

Gospodarka, Wiadomości, 26.11.2022 09:55,
Przerwa zaplanowana jest w godzinach 8:00 - 16:00.
W kilku miejscowościach nie będzie wody. Lepiej zrobić zapasy
W poniedziałek (28.11) w kilku miejscowościach we wschodniej części gminy Wadowice nie będzie wody. Jest to związane z inwestycją realizowaną przez Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. W poniedziałek wymieniana będzie rura pod Skawą.

Poniżej komunikat WPWiK w tej sprawie.

"Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wadowicach informuje Odbiorców, że w związku z wymianą przez firmę zewnętrzną wodociągu pod rzeką Skawą w dniu 28.11.2022r. (poniedziałek) w godzinach 8.00 – 16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji położonych w Jaroszowicach, Zaskawie, Klecza Dolna i Górna, Barwałd Dolny, Roków.

Podczas wznowienia dostawy wody może nastąpić chwilowe zmętnienie wody. Za zakłócenia w dostawie wody przepraszamy naszych Odbiorców"

- informują wadowickie wodociągi.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy