reklama

Tym razem nie było chętnych na zakup działek w strefie

Gospodarka, Wiadomości, 07.11.2020 09:30, PG
Przestój w gospodarce sięga również lokalnie. Nikt nie zgłosił się do nowego przetargu na sprzedaż działek w andrychowskiej strefie.
Tym razem nie było chętnych na zakup działek w strefie

W czwartek (05.11.) w urzędzie miejskim w Andrychowie odbył się kolejny już przetarg ustny na na sprzedaż działek położonych w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefa Andrychów. Tym razem chodziło o dwie działki o łącznej pow. 1,6644 ha. Cena wywoławcza wynosiła prawie 2 mln zł. Nikt nie przystąpił do licytacji.

Przypomnijmy, że sprzedaż działek w andrychowskiej strefie rozpoczęła się w 2018 roku.

Na ten moment udało się sprzedać już kilka działek, w m.in., firmie CMC z Andrychowa, firmie Kasprzak z Krakowa czy firmie Techplast z Andrychowa. Na razie jednak żaden nowy zakład w strefie nie jest budowany.

W pobliżu strefy powstaje galeria handlowa oraz restauracja Mc'Donalds. Kilka dni temu zakończył się generalny remont przylegającej do strefy Białej Drogi.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 08.11.2020 21:44

@Skalpel ;-) tak to jedna z teorii, ja słyszałem, że to element grubszej sprawy i chodzi o trwający już kilka lat spisek przeciwko ugrupowaniu "Ich Gmina"... są podobno w Polsce jakieś osoby, którym nie podoba się sposób sprawowania władzy w gminie, w tym prowadzenia inwestycji

Skalpel, 07.11.2020 13:07

Mam teorię spiskową że może chodzić o niezabezpieczone osuwisko.

gepard czester, 07.11.2020 10:58

Nie mogę się doczekać kiedy Kasprzak otworzy zakład. Wtedy BRW na pewno straci wielu doświadczonych pracowników i tego całemu zarządowi tej firmy życzę.