reklama
reklama

Ten parking to jakiś dramat! [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 11.05.2019 13:30, PG
Kiedy włodarze w końcu coś z tym zrobią?
Ten parking to jakiś dramat! [FOTO]

Jak informują nas mieszkańcy teren na parkingu przy ul. 1 Maja w Andrychowie, obok hali sportowej jest w tragicznym stanie. W czasie deszczu na kamienistej nawierzchni robią się ogromne dziury, pełne wody i błota. Magistrat co roku zasypuje je żwirem, jednak nic to nie daje. - Tutaj potrzebne jest utwardzenie z prawdziwego zdarzenia! – apelują mieszkańcy.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 12.05.2019 09:45

ZGK Andrychów :)

Keson, 12.05.2019 07:47

@Turboplazmotron: czyżby reklama firmy ? może jakaś nazwa ?

Turboplazmotron, 11.05.2019 20:06

NIE bo NIE jakbyś robił podjazd lub parking przy domu to Ci podpowiem.Wykonywanie go należy zacząć od wybrania gruntu w sposób mechaniczny, na przykład za pomocą koparki. Im podłoże jest mniej przepuszczalne lub podjazd ma podlegać większym obciążeniom, spowodowanych chociażby ruchem pojazdów, jego grubość powinna być większa. Następnie należy układać kolejno odpowiednie warstwy kruszywa o różnej grubości ziaren. Uziarnienie to powinno się zmniejszać od dołu do góry. Pierwszą warstwę (czyli osadzoną w ziemi najgłębiej) stanowić więc winien tłuczeń. Kolejną żwir bądź grys. W przypadku podłoża przepuszczalnego wystarczy, gdy jego warstwa wynosi kilka centymetrów. Jeśli natomiast grunt przepuszcza wodę słabo, tego żwiru lub grysu należy użyć więcej – tak, by warstwa ta miała kilkanaście centymetrów grubości. Gdyby natomiast woda opadowa wręcz zatrzymywała się na podjeździe (na przykład ze względu na brak przepuszczalności), na głębokości mniej więcej pół metra pod nawierzchnią można umieścić rurki drenarskie. Dzięki temu możliwe będzie odprowadzanie tej wody i zapobiegnie się rozmakaniu. Ostatnią warstwę podjazdu stanowić może na przykład miał kamienny. Nie powinna to być jednak żadna z miękkich skał.

NIE bo NIE, 11.05.2019 17:11

Dramat to Mam Minusa ! Parking po prostu, są kałuże bo pada deszcz, nigdy nie będzie kamienny parking idealnie równy!

Turboplazmotron, 11.05.2019 14:16

Kolejne "miejsce utkane z atrakcji". http://www.mamnewsa.pl/magazyn/uwaga-pod-kamienica-w-centrum-andrychowa

starymoher, 11.05.2019 13:49

Mało kto juz pamieta ze ten plac to był teren pod budowę krytego basenu obok hali sportowej.