Jak doskonale wiedzą nasi czytelnicy, otwarcie baru szybkiej obsługi sieci KFC w Andrychowie zaplanowano na 20 grudnia. Budynek jest już praktycznie w pełni wyposażony, a wewnątrz trwają ostatnie szlify. Tymczasem za nim ruszyły właśnie prace związane z budową kolejnego obiektu, w którym będzie działało niewielkie centrum handlowe o roboczej nazwie Andrychovia.
Na razie trwają prace ziemne i przygotowawcze. Nowy obiekt będzie połączony z dwoma istniejącymi, które czeka przebudowa – biurowym i handlowo-usługowym. Całość ma być gotowa we wrześniu przyszłego roku, a zatem prace przy nim nie będą postępowały tak ekspresowo, jak w przypadku KFC, którego budowa ruszyła w lipcu tego roku.
W centrum handlowym Andrychovia mają się mieścić trzy sklepy. Jeśli dotychczasowe plany się nie zmienią, będą to Pepco, RTV Euro AGD oraz mało jeszcze znana w naszym kraju drogeria dm. To niemiecka sieć, która weszła do Polski dopiero w 2022 roku.
Inwestorem jest spółka T-L 2 INVEST z Krakowa, natomiast generalnym wykonawcą firma MM KrakProjekt z siedzibą w Paszkówce. Budynki zaprojektowała krakowska pracownia architektoniczna Probinvest Enterprise, która ma na koncie projekty wielu bloków, domów jednorodzinnych, hoteli i innych obiektów w różnych miastach. Jej dziełem jest również projekt apartamentowca Starowiejska, który powstaje w Andrychowie.
Foto: WB
viron, 14.12.2023 07:58
@burak... jakie to ma znaczenie? od lat 90 wszystko zostało sprzedane... ot taki dziki wschód
Burakz wiejskiej , 14.12.2023 01:45
a po wybudowaniu zostanie sprzedane temu co kupił galerie na białej drodze
Kola, 13.12.2023 21:35
W roSSMANNie nie kupuję w dm tym bardziej
Kola, 13.12.2023 21:32
Andrychów miasto sklepów i seniorów
Zakolog, 13.12.2023 21:31
MamNewsa jesteście okropni, jak mogliście w takiej informacji pominąć samo narzucające się przesłanie – całość inwestycji miasto Andrychów zawdzięcza, tylko wytrwałej i bardzo ciężkiej pracy burmistrza Żaka oraz niezłomnej postawie 11-stu radnych, przy pełnej obstrukcji radnych oszołomów z PiS!