Rewolucja w centrum Andrychowa. Płatny parking na ulicy Legionów i pl. Mickiewicza

, Gospodarka, Wiadomości, 24.06.2020 16:55, DK
Czy to rozwiąże problem z parkowaniem w tych miejscach?
Rewolucja w centrum Andrychowa. Płatny parking na ulicy Legionów i pl. Mickiewicza

Jak informuje nas komendant Straży Miejskiej w Andrychowie Krzysztof Tokarz obecne parkomaty w centrum Andrychowa niebawem wymienione na nowe. Radni przekazali 93 tys. zł na zakup czterech parkomatów wraz z montażem i oprogramowaniem do zdalnej obsługi.

Po co ta wymiana? Nowe parkomaty mają być bardziej nowoczesne. W obecnych można płacić tylko bilonem. W nowych będzie można zapłacić kartą, co dziś wydaje się standardem.

- Nowe parkomaty powinny być zamontowane do końca sierpnia - informuje komendant Straży Miejskiej.

Okazuje się, że parkomatów będzie więcej niż dotychczas. Strefa płatnego parkowania zostanie rozszerzona na ulicę Legionów i plac Mickiewicza. Czy to rozwiąże problem z parkowaniem w tych miejscach?

Zobaczcie rozmowę z Komendantem SM Krzysztofem Tokarzem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 25.06.2020 05:46

Pani Parzynska pani myslenie nie ma uzasadnienia parking juz dawno jest na pl Mickiewicza tylko teraz jest dla waskiej grupy dziezawcow i wlascicieli sklepow co stawiaja samochod o 8 i jada do domu o 17.30 a dla tych co chca zaparkowac na godzine miejsca nie ma. Pozdrawiam.

Jeremiasz, 24.06.2020 21:46

Co za kretyński pomysł... Do tego miasta już w ogóle nie ma po co przyjeżdżać,w sklepach asortyment coraz uboższy, wiele lokali pustych - do wynajęcia, płatne parkingi i jeszcze w maseczkach po sklepach... to jednak wolę już wszystkie zakupy robić internetowo.

Ca-ro, 24.06.2020 19:45

Każde parkowanie powinno być płatne ,parkujesz przy bloku placisz ryczałt od miejsca jak chcesz mieć swóje miejsce ,ale unas wszystko postawione na głowie .Miasto wybudowało tyle parkingów i wszystko za darmo w Unii nie ma takiej opcji

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 24.06.2020 19:35

Ile kosztowały stare i za ile będą do odsprzedania?

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 24.06.2020 19:30

Ile kosztowały stare i za ile będą do odsprzedania?

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 24.06.2020 19:28

a wasza dacia zawsze parkuje w miejscach dla klientów, co za złośliwa mordeczka to mówi która sama nie parkuje na parkingu UM. Wasz ból lepszy niż mój ból.