reklama

Projektantka z Targanic zaprojektowała nowy bar bistro w Wadowicach

Gospodarka, Wiadomości, 05.02.2024 15:00, eł

Otwarcie lokalu się opóźni.

Projektantka z Targanic zaprojektowała nowy bar bistro w Wadowicach

Jak już pisaliśmy, przedsiębiorca z Andrychowa będzie prowadził bistro w nowym budynku dworca autobusowego w Wadowicach. Termin otwarcia lokalu nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, jak będą wyglądały jego wnętrza. Wystój ma być minimalistyczny, a jednocześnie sprawiający bardzo przytulne wrażenie.

Andrychowska firma Mut Jan Macieja Nadajczyka znana jest jako prywatny przewoźnik autobusowy, ale zajmuje się też działalnością gastronomiczną. Prowadzi w Andrychowie dwie kawiarnie o nazwie Dzień Dobry. W grudniu wygrała też przetarg na wynajem lokalu przygotowanego pod bar bistro, znajdującego się w nowym budynku dworca autobusowego w Wadowicach.

Półtora miesiąca temu Maciej Nadajczyk mówił nam, że chciałby uruchomić go w lutym (pisaliśmy o tym tutaj), ale teraz już wie, iż nie jest w stanie dopiąć wszystkiego na ostatni guzik przed końcem miesiąca.

- Nie mamy na razie określonego terminu otwarcia. Jest gotowa wizualizacja, poszło zamówienia na meble i wykończenie, potem będzie jeszcze kwestia odbioru. Nie jestem teraz w stanie powiedzieć, kiedy uda nam się rozpocząć działalność w tym lokalu. Zamierzaliśmy zrobić to końcem lutego, natomiast teraz bardziej prawdopodobny jest marzec – mówi Maciej Nadajczyk.

Lokal ma nosić nazwę Dzień Dobry Wadowice i ma być barem bistro w kawiarnianym klimacie, gdzie można będzie zjeść coś na ciepło, ale nie zabraknie też aromatycznej kawy i różnych ciast. Jego wystrój zaprojektowała Anna Romik, architekt wnętrz z Targanic.

Będzie równie klimatycznie, co w andrychowskich kawiarniach Dzień Dobry, choć może nieco bardziej minimalistycznie. Efekty pracy projektantki można zobaczyć na załączonych wizualizacjach. Ciekawym elementem będzie regał z książkami, oddzielający dworcową poczekalnię od części kawiarnianej.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy