reklama
reklama

Paczkomaty już nawet na wsiach. W Sułkowicach, wkrótce w Rzykach, a w Wieprzu nie ma ani jednego

Gospodarka, Wiadomości, 06.04.2019 08:45, PG
Stale ich przybywa.
Paczkomaty już nawet na wsiach. W Sułkowicach, wkrótce w Rzykach, a w Wieprzu nie ma ani jednego

Paczkomaty InPost to jedna z największych na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Taki sposób odbioru i nadawania paczek już na stałe przyjął się w całej Polsce a wręcz stał się najbardziej lubianą formą przesyłkową.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że jeszcze w tym roku pierwsze paczkomaty Poczty Polskiej trafią do sklepów.: Biedronka i oddziałów Poczty Polskiej. Również inne firmy przesyłkowe chcą stworzyć swoje sieci paczkomatów.

W Andrychowie od dłuższego czasu działają dwa paczkomaty przy ul. Krakowskiej (Biedronka) i przy ul. Włókniarzy (Intermarche). Ostatnio postawiono je w kilku nowych lokalizacjach, m.in. ul. Pachla (Groszek). Co ciekawe, kilka dni temu zamontowano także całkiem nowy paczokomat przy sklepie Wizan w Sułkowicach,a jak się dowiadujemy w placach też jest montaż paczkomatu w Rzykach, również przy Wizanie.

Jak widać w gminie Andrychów paczkomatów nie brakuje. Co innego w sąsiedniej gminie Wieprz, gdzie nie ma ani jednego takiego urządzenia.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 07.04.2019 10:19

K. Tomiczek co ty piszesz? jaki kapiał zagraniczny ??? własciciel INPOST jest grupa INTEGER z prezesem R. Brzoską który jako pierwszy wygrał z monopolem jaki miała poczta polska. Jest to Polak !