reklama

Nowego boiska na razie nie będzie

Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 19.06.2023 09:20, red
Przetarg na przyszkolną inwestycje w Roczynach został właśnie unieważniony.
Nowego boiska na razie nie będzie
Kilka tygodni temu władze Andrychowa ogłosiły przetarg na pierwszy etap przyszkolnej inwestycji w Roczynach k. Andrychowa. Za 600 tys. zł miała powstać siłownia pod chmurką oraz boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę.

Na razie budowa się jednak nie rozpocznie, ponieważ przetarg został właśnie unieważniony. Wpłynęła jedna oferta - na kwotę 697 tys. zł, a więc nieznacznie przekraczająca zakładany budżet.

Magistrat poinformował, że po zbadaniu możliwości finansowych na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie tego zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krl13, 19.06.2023 09:10

Wystarczy olać siłownie pod chmurką i zrobić dzieciakom boisko z prawdziwego zdarzenia, bo to, co tam teraz jest to jest dramat.

Koniczynka, 19.06.2023 08:42

Kabaret miliony poszły na elektrociepłownie a brakuje tylko!!!!!!! 97 tysięcy by inwestycja ruszyła. Swego czasu to samo było ze szkołą podstawową nr 5 w Andrychowie. A swoją drogą kiedy prezes Nowak z elektrociepłowni odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem do budżetu miasta i gminy Andrychów???!!!