reklama

Intermarche zakończył działalność w Andrychowie. Niezwykłe podziękowania

Gospodarka, Wiadomości, 19.06.2023 07:52, red
Po 19 latach w Andrychowie zakończył działalność market Intermarche. Właścicielka skierowała do wszystkich podziękowania.
Intermarche zakończył działalność w Andrychowie. Niezwykłe podziękowania

Intermarche przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie to był jeden z pierwszych tego typu sklepów w Andrychowie. Prowadziła go miejscowa spółka Solena. W miniony weekend sklep zakończył działalność. W tej lokalizacji powstanie teraz market Biedronka.

Tymczasem Małgorzata Kubicka, prezes spółki Solena, skierowała do wszystkich podziękowanie za 19 lat współpracy:

"Szanowni Klienci,
Z głęboką wdzięcznością i wzruszeniem piszę dzisiaj do Was, aby podziękować za 19 lat wspólnych doświadczeń i wsparcia, które okazaliście naszemu sklepowi. Z mieszanymi uczuciami informuję, że nasz supermarket zakończył swoją działalność. Chciałabym skierować do Was słowa uznania i podziękowania za te niezapomniane lata.
Wasza lojalność i zaufanie są nieocenione. Przez te wszystkie lata byliście dla nas członkami naszej sklepowej rodziny. Wasze codzienne wizyty, uśmiechy i rozmowy tworzyły niepowtarzalną atmosferę, która sprawiała, że nasz sklep był miejscem wyjątkowym. Dziękujemy za to, że byliście z nami na drodze naszego rozwoju, za podzielenie się z nami swoimi potrzebami i sugestiami, które pomagały nam doskonalić nasze usługi.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że wybraliście nas jako swoje miejsce zakupów przez tak długi czas.

Chciałabym również podziękować naszej niesamowitej załodze. To dzięki ich zaangażowaniu, profesjonalizmowi i uprzejmości, sklep był miejscem, w którym czuliście się zawsze mile widziani. Ich troska o Wasze potrzeby była nieoceniona, a ich codzienny wysiłek sprawiał, że robienie zakupów było przyjemnością. Wspólnie tworzyliśmy zgrany zespół, który bez Waszej obecności nie mógłby odnieść takiego sukcesu.

Mam świadomość, że zamknięcie naszego sklepu oznacza koniec pewnej epoki. Pragniemy, abyście pamiętali, że przez wszystkie te lata byliście nie tylko naszymi klientami, ale także naszymi przyjaciółmi. Wspólnie przeżyliśmy radości, smutki i wspomnienia, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Na zakończenie, chciałabym jeszcze raz podziękować za te 19 lat. To była dla nas niezwykła przyjemność i zaszczyt obsługiwać Was przez ten czas. Niezapomniane chwile, które razem spędziliśmy, zostaną na zawsze w naszych wspomnieniach.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w dalszych zakupach i życiu. Mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują i będziemy mieli okazję ponownie Was obsłużyć.

Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Kubicka"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

annap, 19.06.2023 15:13

Piękne słowa. My również dziękujemy. Będzie Was brakować..

Koniczynka, 19.06.2023 08:27

Co by tu nie powiedzieć i nie napisać, to trzeba przyznać że różnego typu ciasta zawsze były bardzo dobre i co również ważne w przyzwoitej cenie... oby do... zobaczenia.

mega-fon, 19.06.2023 07:20

Szkoda, lubiłem u Was robić zakupy i miałem po drodze, będę Was ciepło wspominał.

titow21, 19.06.2023 07:09

Klasa