reklama

Nowa galeria to poważne kłopoty dla już istniejących andrychowskich sklepów

Gospodarka, Wiadomości, 06.11.2020 10:10, foto: acteeum.pl
W przyszłym roku rynek handlowy w Andrychowie zmieni się diametralnie.
Nowa galeria to poważne kłopoty dla już istniejących andrychowskich sklepów

Od kilku tygodni w Andrychowie pełna parą trwa budowa nowej Galerii Andrychów. Na grafice prezentujemy, jak to ma wyglądać. Projekt architektoniczny powstał w biurze NC Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Karmar. Otwarcie całego kompleksu zaplanowano w III kwartale 2021 roku

– W ofercie handlowej Galerii Andrychów znajdą się różnorodne marki modowe, wyposażenia wnętrz, sportowe, elektroniki użytkowej, mediów i drogeryjne. Będzie tam także dostępna zróżnicowana oferta gastronomiczna, rozrywkowa i usługowa zapewniając kompleksowe wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Wśród najemców andrychowskiego parku handlowego znajdą się między innymi: Lidl, Leroy Merlin, Sinsay, House, Cropp, Rossmann, Martes Sport, Pepco, KiK, Jysk, Media Expert, Orange, Dealz i inni.

– informuje Tomasz Jopkiewicz z firmy Acteeum, które jest inwestorem galerii w Andrychowie.

Wcześniej, na przełomie listopada i grudnia tego roku, przy ulicy Biała Droga otwarta zostanie restauracja McDonald's, ale jest to niezwiązana z galerią inwestycja. Z kolei na początku 2021 roku w centrum Andrychowa, za marketem Aldi, otwarty zostanie duży market PSB Mrówka.

Krótko mówiąc, w przyszłym roku rynek handlowy w Andrychowie zmieni się diametralnie. Jak w tej nowej marketowej rzeczywistości poradzą sobie właściciele już istniejących sklepów w Andrychowie?

Wielu z nich już teraz obawia się, że cenami nie będą w stanie rywalizować z dużymi "sieciówkami", które mają powstać w przyszłym roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukus, 06.11.2020 22:22

I oto chodzi żeby była konkurencja tak jak ze stacjami paliw

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 06.11.2020 16:40

PRAKTYCZNIE cały andrychów od mostu w kierunku Wadowic może zwijać swoje biznesiki. W andrychowie nie ma gdzie zaparkować a tu wielka strefa handlowa z ogromnym parkingiem gdzie zjesz i zrobisz zakupy.