Niewiadomego pochodzenia ciecz wydobywa się z dna jeziora

, Gospodarka, Wiadomości, 14.08.2019 09:30, PG
Kolejne niepokojące informacje znad Jeziora Mucharskiego.
Niewiadomego pochodzenia ciecz wydobywa się z dna jeziora

Jak już informowaliśmy w Jeziorze Mucharskim spuszczono wodę, bo zarządca tego terenu - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej Wody Polskie z Krakowa - przeprowadza stabilizację osuwisk. W wyniku tego tysiące ryb umarło w cierpieniach. Ale dziś nie o tym.

W miejscu gdzie kiedyś znajdował się ośrodek kolonijny w Mucharzu nasz Czytelnik natknął się na ropopochodną ciecz wydobywającą się z ziemi.

Nie wiadomo co to dokładanie jest, ale jak sugeruje nasz Czytelnik może być to pozostałość po wyżej wymienionym ośrodku. Grunt został nie dokładnie oczyszczony a dziwna ciecz spływa do jeziora.

Czytelnik dodaje, że nie jest to jedyne takie miejsce na dnie jeziora i ma nadzieję, że odpowiednie służby zbadają sprawę.foto: Czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 15.08.2019 09:06

tran