reklama
reklama

Nietypowe wezwanie. Urząd odda gotówkę. Kto zgubił?

Gospodarka, Wiadomości, 02.12.2020 11:50, red
Kto zgubił pieniądze, może je teraz odebrać.
Nietypowe wezwanie. Urząd odda gotówkę. Kto zgubił?
Przy Starostwie Powiatowym w Wadowicach znajduje się Biuro Rzeczy Znalezionych. Trafiają do niego różne przedmioty znalezione np. na ulicy - rowery itp. Zainteresowani mogą je odebrać, jeśli udowodnią, że byli właścicielem przedmiotu. Ostatnio (21.11) do biura trafiły pieniądze. Starostwo nie podaje dokładnie, jaka kwota, ale chętnie je odda właścicielowi.

Problem w tym, że nie wiadomo, czyje to są pieniądze. Dlatego władze powiatu wystosowały publiczne wezwanie do nieznanej bliżej osoby zainteresowanej, aby zgłosiła się po pieniądze. Ma na to 2 lata - do 21 listopada 2022 roku. Zainteresowany musi udowodnić, że to on właśnie zgubił pieniądze i podać kwotę.

W przypadku braku odbioru, pieniądze trafią na rzecz Skarbu Państwa.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy