reklama

Komunikacja Beskidzka zmienia rozkład jazdy z Andrychowa do Bielska

, Gospodarka, Wiadomości, 22.02.2021 13:30,
Pasażerowie odczują zmiany?
Komunikacja Beskidzka zmienia rozkład jazdy z Andrychowa do Bielska
Kiedy w styczniu autobusy "Komunikacji Beskidzkiej" pojawiły się w Andrychowie i ruszyły połączenia Andrychów - Bielsko-Biała przez Kęty wiele osób miło spore oczekiwania w stosunku do nowego przewoźnika. Pasażerowie z Andrychowa i Kęt liczyli, że wreszcie pojawiła się solidna konkurencja dla busów obsługujących tę trasę.

Na razie, wygląda na to, jest spore rozczarowanie. Połączeń jest niewiele, a rozkład jazdy nie zawsze dostosowany jest do potrzeb pasażerów.

Od 1 marca Komunikacja Beskidzka zmienia nieco rozkład jazdy. - Od 1 marca na wniosek pasażerów wprowadzamy zmiany w rozkładzie jazdy linii numer 140 - poinformował przewoźnik.

Poniżej rozkład po korekcie - obowiązuje od 1 marca br.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy