reklama

Pijany kierowca wjechał na chodnik

, Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2021 12:25,
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 64 – letniego mieszkańca Kęt, podejrzanego o jazdę w stanie nietrzeźwości.
Pijany kierowca wjechał na chodnik

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek (18.02.2021) na kęckim Rynku. Tuż przed godziną 19.00 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zostali zaalarmowani o samochodzie marki Renault Clio, który wypadł z jezdni na chodnik.

Na miejsce natychmiast ruszył jeden z patroli. Mundurowi szybko zlokalizowali uszkodzone renault oraz jego kierowcę. Jak się okazało 64 – latek będąc pod wpływem alkoholu (2,2 promila ) stracił panowanie nad pojazdem, po czym wypadł z jezdni i uszkadzając barierki wjechał na chodnik. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do kęckiego komisariatu Policji.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka kara grzywny.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy