reklama

Kolejny tydzień z dużą ilością wyłączeń prądu

Gospodarka, Wiadomości, 18.06.2023 20:15, eł

Przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą sięgać nawet 9,5 godziny!

Kolejny tydzień z dużą ilością wyłączeń prądu

Zgodnie z niepisaną tradycją w niedzielny wieczór podajemy, gdzie spółka Tauron Dystrybucja wyłączy prąd w nadchodzących dniach. Tym razem, podobnie, jak w minionym tygodniu, przerw w dostawie energii elektrycznej będzie sporo. Mogą trwać od 2,5 do nawet 9,5 godz.

Tauron Dystrybucja wyłącza prąd wszędzie tam, gdzie prowadzi prace modernizacyjne, konserwacyjne lub związane z rozbudową sieci energetycznej. Te przerwy nigdy nie dotyczą całych miejscowości, a jedynie pewnych ich części, czasem większych, innym razem mniejszych. Na przykład w tym tygodniu w Andrychowie energetycy wyłączą prąd w jednym tylko, aczkolwiek dużym budynku, w którym działają różne firmy. W Kalwarii Zebrzydowskiej przerwa w dostawie energii elektrycznej zakłóci rytm dnia mieszkańców jednej całej ulicy i części trzech innych. W Jordanowie bez prądu przez jakiś czas będzie fragment Rynku, policja, poczta, szkoła podstawowa, jedna z ulic i osiedle Hajdówka.

Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy