reklama

Kolejne spotkanie w sprawie przebudowy skrzyżowania. Będzie kompromis?

, Gospodarka, Wiadomości, 21.07.2022 16:00, red
Ta sprawa wzbudza w Wieprzu olbrzymie emocje.
Kolejne spotkanie w sprawie przebudowy skrzyżowania. Będzie kompromis?
Niedawno pisaliśmy o planach przebudowy skrzyżowania w centrum Wieprza. Inwestycję chce wykonać Zarząd Dróg Wojewódzkich z Krakowa. Wielu mieszkańców protestuje przeciwko rozwiązaniom zaproponowanym przez projektantów. Wolą, aby wykonana została tylko nowa nawierzchnia asfaltowa. Nie chcą się zgodzić na utratę swoich prywatnych działek na m.in poszerzenie drogi.

Zobacz:


Władze Wieprza zapowiadają, że będą dążyć do uzyskania kompromisu w tej sprawie. Zapowiadają kolejne spotkanie z mieszkańcami - tym razem obecni będą przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich z Krakowa.


Poniżej komunikat Urzędu Gminy Wieprz:
"W związku z zamiarem rozbudowy drogi wojewódzkiej 781 na terenie gminy Wieprz, w dniach 3-4 sierpnia odbędzie się spotkanie przedstawicieli Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie oraz Wykonawcy prac projektowych z osobami zainteresowanymi przedmiotowym przedsięwzięciem. Spotkania odbywać się będą w biurze Sołtysa (obok Centrum Bibliotecznego w Wieprzu), w godzinach od 9.00 - 14.30.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny - (12) 267-23-33 lub e-mail - [email protected], z pracownikami biura projektowego firmy EKKOM Sp. z o.o.- Wykonawcy projektu, w celu ustalenia godziny spotkania"

Tak ma wyglądać skrzyżowanie po przebudowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy