reklama
reklama

Jak wygląda sytuacja w placówkach powiatu wadowickiego?

Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 07.10.2020 13:45, DK
Rozmowa z dyrektor szpitala oraz wicestarostą.

Jak wygląda sytuacja w placówkach powiatu wadowickiego?
Dzisiaj przeprowadziliśmy rozmowę na temat sytuacji w DPS w Izdebniku oraz w szpitalu powiatowym w Wadowicach. Rozmawialiśmy z wicestarostą powiatu wadowickiego Beatą Smolec oraz z dyrektor szpitala powiatowego w Wadowicach Barbarą Bulanowską.

Sytuacja w tych dwóch instytucjach jest nieciekawa. Brakuje sprzętu oraz pieniędzy.

Zobaczcie nasze nagranie:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 08.10.2020 11:36

katar ma większy zasięg ni ta wasza srandemia

Burakz wiejskiej , 07.10.2020 17:43

https://www.goniec.net/2020/07/29/lukaszenko-who-chciala-nas-przekupic-zadali-blokady-gospodarki-kraju/

Zakolog, 07.10.2020 17:17

Chyba nie ma nic bardziej irytującego dla mieszkańców, od popisywania się przedstawicieli władzy własnym nieuctwem. Pani Beato – nie da się zarazić Covid-19, ponieważ jest to jednostka chorobowa, będąca wynikiem zakażenia (nie zarażenia) wirusem nazwanym SARS-CoV-2. Natomiast pani Barbaro, jeśli pacjent ma zdiagnozowany Covid-19, to już nie jest pacjent, tylko chory. Różnica polega na tym, iż pacjenta się diagnozuje, a chorego leczy, w każdym bądź razie powinno się leczyć, bo nie wiem jak u pani w szpitalu się postępuje. Jeśli Panie, z wyżyn swoich stanowisk pouczacie społeczeństwo, to wypadałoby zachować choć szczyptę profesjonalizmu, ponieważ obywatele mają prawo do sceptycyzmy widząc taką ignorancję, w tak wrażliwym społecznie temacie.