reklama

Duża galeria, toalet brak

, Gospodarka, Wiadomości, 20.12.2021 17:00, DK
Lepiej się dobrze przygotujcie... do długich zakupów
Duża galeria, toalet brak

Galeria Andrychów po miesiącach prac budowlanych została otwarta 25 listopada tego roku. Nie wszystkie sklepy otworzyły się od razu, na skorzystanie z usług kilku z nich, będziemy musieli czekać aż do początku przyszłego roku.

Jest jednak coś w Galeria Andrychów, o czym projektant chyba zapomniał. Mianowice chodzi o toalety na których brak, narzeka większość kupujących. Dłuższe zakupy zatem w tym obiekcie, możliwe są jedynie dla osób z... pojemnym pęcherzem. A co z kobietami w ciąży? Te mają nie lada problem.

Skąd taki stan rzeczy? Otóż Galeria Andrychów to tak naprawdę park handlowy. Różnica polega na braku przestrzeni „wspólnej” między sklepami. Nie ma zatem długich korytarzy i toalet dostępnych dla kupujących. Jak na razie jedyne na co możemy liczyć to TOI TOI - gdzieś niedaleko ekip budowlanych.

Przypominamy, że w Galerii Andrychów już działają sklepy: Smyk, House, Cropp, CCC, Pepco, Deichmann, KIK, salon jubilerski, Vision Express, Diverse, Sinsay, 4F, Dealz, Interoptyk, Jysk, Tedi, Martes Sport, Media Expert, 50 Style, Rossmann, Greenpoint oraz KS SPORT. W najbliższych tygodniach planowane są otwarcia Leroy Merlin, Lidl, Empik, TXM i kantoru.
W pierwszych miesiącach 2022 r. planowana jest inauguracja sklepów marki Q&Q oraz Komfort.

W działających już sklepach niestety ubikacji dostępnych dla klientów nie ma.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bea, 21.12.2021 10:40

Jeden z właścicieli z Belgii . Może w Brukseli nie był . Tam jest taka słynna rzeźba Manneken pis. Sikajacy chłopiec. Może tak bali się skojarzeń że nawet ubikacje sobie podarowali. Co do kina to tylko naiwny mógł w nie uwierzyć. Budżet reprezentacyjny był tak duży że wszystko się dało zrobić poza ubikacjami. Zapytajcie fryzjera kosmetyczki jakie sanepid ma wymagania.

kukus, 21.12.2021 01:04

Srałem obok galerii trochę zimno było ale ogólnie jest OK jak na takie miasteczko wszystko pod ręką. Nie mówiąc o pysznym jedzeniu na przeciwko , już w Bielsku mnie prędko nie zobaczą bo po co, zawsze się jeździło do Martens, daichman itp. a tu wszystko na miejscu. Myślę że jest ok nie ma co narzekać a tym bardziej politycznie w Andrychowie, bo co by nie był za temat to zawsze anty - Żak będzie PiS-sało że im nie pasuję. TYLE WESOŁYCH ŚWIAT ????

FeelFree, 21.12.2021 00:42

"Burmistrz Tomasz ŻAK jeszcze PODCZAS KAMPANII WYBORCZEJ mówił, że takie kino w nowej galerii będzie, bo takie są ustalenia z inwestorem." Źródło: mamNewsa 06.11.2018 17:10, PG

Archanioł Michał, 20.12.2021 23:55

@Jeremiasz no szału nie ma. Ilość osób podczas koncertu katującej nas reklamą Cleo również nie powalała. Co dalej? Zobaczymy.

Archanioł Michał, 20.12.2021 23:48

@Zakolog do tej rury Mirka, za którą słono, jak zauważyłeś, zapłaciliśmy, podobno dopłacamy. Deal poprzedniej kadencji ?

Jeremiasz, 20.12.2021 23:21

Podejrzewam że od przyszłego roku tam będą pustki...

Zakolog, 20.12.2021 23:09

No to podsumujmy, zmiana planu zagospodarowania przestrzennego, czyli de facto oddanie dużej części andrychowskiego rynku sprzedaży detalicznej. Gmina zero użyteczności, inwestor zgarnia całość. Wydanie warunków zabudowy, Gmina zero nawet bidnego ronda, inwestor korzysta z infrastruktury gminy, bez konieczności jej poprawy. Mirkorura – inwestycja własna gminy, inwestor łaskawie zgodził się z niej skorzystać. Uruchomienie komunikacji miejskiej, czyli transport pracowników i klientów na koszt gminy, podziękowania w namiocie dla lokalnego wodza autochtonów z uroczystym wręczeniem zestawu szklanych koralików. Brak kibli w gratisie !

Wikta, 20.12.2021 22:59

Oj tam, oj tam. Po co WC. Facetom niepotrzebne ( wystarczy choć jedno drzewko) a kobiety mają siedzieć w domu, nie pieniądze wydawać...

Archanioł Michał, 20.12.2021 22:14

Chyba się nie pomylił. Bo mamy komedie absurdów. Do tytułu kandydują : rondo, kible . Ktoś ma jakiś pomysł?

Archanioł Michał, 20.12.2021 22:08

"Podobno będzie tam kino" kto to powiedział ?

Ca-ro, 20.12.2021 19:02

Czyli jak zwykle cała Polska jak budowali markety brak skupu opakowań