reklama

Co z tymi światłami?

, Gospodarka, Wiadomości, 07.07.2022 13:13, DK
Od kilku dni nie działa sygnalizacja świetlna w centrum Andrychowa.
Co z tymi światłami?

Jedni są zadowoleni, bo przejazd ulicą Krakowska jest dzięki temu płynniejszy. Ale w godzinach szczytu zdarza się, że problemy mają kierowcy chcący wjechać na ul. Krakowską z ul. 1 Maja czy Batorego. Jaka jest przyczyna niedziałającej sygnalizacji?

- Sytuacja jest dość nietypowa. Straż Miejska powiadomiła Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad o problemie, ale ta stwierdziła, iż musi to być spowodowane awarią zasilania sieci niskiego napięcia - mówi nam komendant Straży Miejskiej w Andrychowie Krzysztof Tokarz.

Straż Miejska jednak zbadała sprawę i stwierdzono, że działające oświetlenie oraz monitoring w rejonie skrzyżowania zaprzecza ustaleniom GDDKiA. Minęło kilka dni, a sygnalizacja dalej działa „w kratkę”. Raz działa, a za chwilę nie działa.

Prawdopodobną przyczyną jest zatem wybicie zabezpieczenia czy awaria samej sygnalizacji.

Do sprawy powrócimy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy