reklama
reklama

Co z tymi światłami?

Gospodarka, Wiadomości, 07.07.2022 13:13, DK
Od kilku dni nie działa sygnalizacja świetlna w centrum Andrychowa.
Co z tymi światłami?

Jedni są zadowoleni, bo przejazd ulicą Krakowska jest dzięki temu płynniejszy. Ale w godzinach szczytu zdarza się, że problemy mają kierowcy chcący wjechać na ul. Krakowską z ul. 1 Maja czy Batorego. Jaka jest przyczyna niedziałającej sygnalizacji?

- Sytuacja jest dość nietypowa. Straż Miejska powiadomiła Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad o problemie, ale ta stwierdziła, iż musi to być spowodowane awarią zasilania sieci niskiego napięcia - mówi nam komendant Straży Miejskiej w Andrychowie Krzysztof Tokarz.

Straż Miejska jednak zbadała sprawę i stwierdzono, że działające oświetlenie oraz monitoring w rejonie skrzyżowania zaprzecza ustaleniom GDDKiA. Minęło kilka dni, a sygnalizacja dalej działa „w kratkę”. Raz działa, a za chwilę nie działa.

Prawdopodobną przyczyną jest zatem wybicie zabezpieczenia czy awaria samej sygnalizacji.

Do sprawy powrócimy.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy