reklama
reklama

CCC wyprowadza się z Wadowic [AKTUALIZACJA]

Gospodarka, Wiadomości, 27.05.2020 17:15, DK
Znane sieci również bardzo odczuły kryzys.
CCC wyprowadza się z Wadowic [AKTUALIZACJA]
Obuwniczy gigant zamyka sklepy, które są najmniej opłacalne. -. 13 czerwca zamknięty zostanie jedyny sklep firmy CCC w Wadowicach, w galerii Błonie -poinformowano nas w biurze prasowym CCC. W całej Europie CCC może zamknąć nawet 100 swoich placówek.

Pracownicy wadowickiego sklepu otrzymali propozycję pracy w innych sklepach firmy CCC w naszym regionie.

- Obecnie jesteśmy w trakcie wyprzedaży likwidacyjnej, planowo zamknięcie nastąpi 13 czerwca. Załoga sklepu to 9 osób. Zapewniamy, że żaden z pracowników nie straci pracy. Posiadamy wiele sąsiadujących salonów, gdzie potrzebujemy wykwalifikowanej kadry – sklepy CCC są zlokalizowane w Oświęcimiu, Kętach, Żywcu, Myślenicach, Krakowie, Skawinie czy Chrzanowie. Dodatkowo, w przyszłym roku zostanie otwarty regionalny projekt w Andrychowie z dużym sklepem CCC, gdzie również będziemy potrzebować wyszkolonych pracowników - poinformowała nas Daria Sulgostowska, Rzecznik Prasowy CCC.

To kolejna sieć, która w ostatnich dniach zapowiedziała zamykanie swoich placówek. Wszystkie w dużym stopniu odczuły kryzys wywołany zamknięciem galerii handlowych z związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd, które miały powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce.

Popularny Empik zamierza wycofać się z 40 galerii handlowych w Polsce.

Z części umów z właścicielami centrów handlowych wycofuje się także spółka LPP, która jest właścicielem takich marek jak Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 27.05.2020 18:00

Brawo ! Niech sobie kolejni włodarze wypłacą premie za to. A ci tam w innym mieście też na W niech dalej się kłócą czy >ICH koperta jest bardziej trująca niż NICH<