reklama

Biedronka za Intermarche w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 12.06.2023 12:45, red
To będzie drugi market sieci Biedronka w Andrychowie.
Biedronka za Intermarche w Andrychowie
To już ostatni tydzień działalności andrychowskiego marketu Intermarche. Po 19 latach sklep kończy swoją działalności przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie. Kierownictwo marketu informuje, że sklep będzie czynny tylko do 17 czerwca. Aktualnie w Intermarche organizowane są wyprzedaże.

Jak się dowiadujemy, w miejscu Intermarche powstanie market sieci Biedronka. Po dostosowaniu obiektu, nowa Biedronka ruszy w najbliższych miesiącach. To będzie drugi market sieci Biedronka w Andrychowie, a trzeci w gminie Andrychów.

A co z Intermarche? Wiadomo, że trwają poszukiwania nowej lokalizacji dla tego sklepu w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 12.06.2023 14:38

Teraz ceny w dół o minimum dwadzieścia procent w społem i trzydzieści w wizanie. Inaczej te sklepy padną na osiedlu, gdyż ceny są kosmiczne jak to mówi młodzież. Oczywiście najdrożej jest w sklepikach żabka.