reklama
reklama

Zdrowo Jemy - Zdrowo PięknieJemy- Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Wadowicach

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.07.2020 11:40,
Zdrowo Jemy - Zdrowo PięknieJemy-  Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Wadowicach

Jesteś tym, co jesz” – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Według badań CBOS-u z 2014 roku: „O zachowaniach żywieniowych Polaków”, zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.

Dieta-cud i inne bajki

Rynek dietetyczny rozwija się w Polsce już od kilkunastu lat, a w ostatnich kilku latach przechodzi prawdziwy rozkwit. Kolorowe magazyny i portale internetowe mają dla nas mnóstwo rad, jak szybko i łatwo schudnąć, co jakiś czas proponując kolejną dietę-cud, a przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restrykcyjną dietę, bycie niewyobrażalnie szczupłym, czy pozbawianie się przyjemności jedzenia rzeczy, które lubimy.

Tu chodzi o dobre samopoczucie, więcej energii i lepsze zdrowie.


Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy. Do tej pory mieliśmy do wyboru dwie opcje: dietetyk, który opracowuje dietę bez suplementacji, albo firma oferująca kurację suplementami. Na rynku brakowało miejsca, w którym te opcje byłyby połączone.

Na szczęście, na ratunek przychodzi Projekt Zdrowie Wadowice – pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.


Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem projektu Zdrowie w Wadowicach jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta. Pracujący w nim dietetycy tworzą to centrum od początku jego istnienia. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą.

Pomiary odbywają się na specjalistycznym analizatorze, który określa nie tylko wagę, ale również poziom tkanki tłuszczowej, stan nawodnienia organizmu, poziom masy mięśniowej oraz wiek metaboliczny!

Nie tylko odchudzanie
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Centrum Dietetyczne oferuje również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych, kobiet w ciąży, karmiących piersią, par starających się o potomstwo, alergików, dzieci od najmłodszych lat, a także sportowców, którzy mają problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Co? Gdzie? Kiedy?

Zapraszamy do naszego punktu przy AL. M.B. FATIMSKIEJ 33 W WADOWICACH..

nr kontaktowy: 698 781 991

Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową masę ciała lub potrzebujesz specjalnej diety oraz profesjonalnej pomocy dietetycznej- odwiedź stronę internetową naszego Centrum http://projektzdrowie.info/wadowice/ lub umów się na konsultację z dietetykiem pod nr tel: 698 781 991.

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych klientów. https://www.facebook.com/projektzdrowiewadowice/W naszym Centrum Dietetycznym honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY!!! Więcej informacji pod tel. 698 781 991.


Dla wszystkich osób, które chcą się zdrowo odżywiać, polecamy ">Bistro Zielony Talerzyk"> na ul. Spadzistej w Wadowicach, w którym można zjeść zdrowe, smaczne i niedrogie dania. Od niedawna Bistro wprowadziło dodatkowe menu dietetyczne, układane przez naszych dietetyków.

Gorąco polecamy!! Więcej info na stronie: https://zielonytalerzykwadowice.pl/ oraz https://www.facebook.com/Zielony-Talerzyk-1063020783883356/

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy