Fill oferuje trzy rodzaje markiz, które spełnią wymagania każdego klienta

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.07.2020 14:30,
Fill oferuje trzy rodzaje markiz, które spełnią wymagania każdego klienta
Taras czy balkon? Jedno jest pewne, to przestrzeń która ma dać właścicielowi chwilę wytchnienia, często blisko natury, z najbliższymi oraz zwierzakami. W tym wszystkim przeszkodą bez wątpienia może stać się słońce. Zatem w jaki sposób zredukować promieniowanie słoneczne i móc swobodnie spędzić gorący letni dzień na swoim tarasie lub balkonie?

Odpowiedź jest jednoznaczna - markiza.
Do głównych zalet produktu, jakim jest markiza należy bezapelacyjnie możliwość zacienienia miejsca nadmiernie nasłonecznionego. Warto wziąć pod uwagę, iż redukując promieniowanie słoneczne tarasu, zmniejszamy również temperaturę pomieszczenia znajdującego się bezpośrednio przy tarasie. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawia komfort przebywania w domu czy mieszkaniu. Paradoksalnie w przypadku chłodniejszych wieczorów, rozwinięta markiza potrafi zatrzymać ciepło które nie może przedostać się w górę. Powszechnie panuje przekonanie, iż markizy nie są produktem przeznaczonym dla każdego klimatu.

Przeciwnicy podejmują aspekt silnego wiatru oraz deszczu. Nasze stanowisko w tej kwestii jest jednoznaczne: wszystko wykonujemy wg atrybutów naszego produktu oraz zaleceń producenta. Co to oznacza? W praktyce, kiedy posiadamy markizę z materiałem wodoodpornym ,należy pamiętać, iż deszcz nie będzie przeszkodą do kontynuowania wypoczynku na tarasie. Warto wspomnieć, iż markizę można wyposażyć w czujnik wiatru oraz wstrząsu, co tworzy dodatkową ochronę przed jej zniszczeniem w przypadku, chociażby naszej nieobecności.Kolorystyka materiałów pojawiających się w naszej ofercie odwołuje się do aktualnych trendów, jakie obserwujemy w branży wnętrzarskiej oraz architektonicznej. Zdecydowanie postawiliśmy na design, prostotę, nie zapominając jednocześnie o klasyce i klientach, którzy oczekują odmienności.

Oferujemy trzy rodzaje markiz, które spełnią wymagania każdego klienta. Większe oraz mniejsze powierzchnie tarasowe i balkonowe nie stanowią dla nas problemu. Proponujemy markizę, której długość całkowita może wynosić aż 12 m. Możliwość lakierowania konstrukcji na dowolny kolor ze wzornika RAL powoduje, iż śmiało możemy zmierzyć się z nietypowym zleceniem. Współpracujemy z solidnymi producentami napędów, co gwarantuje wysoką oraz niezawodną ich jakość. Proponujemy napędy marki Somfy oraz Inel.Wszystkie zalety markiz łączymy jedną ważną oraz istotną kwestią - gwarancją producenta, którą udzielamy na każdy nasz produkt.

Bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo oraz wycena. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży zarówno w Andrychowie, jak i Zatorze.

Naszą ofertę odnajdą Państwo na stronie: www.fill.com.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy