reklama
reklama

Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.09.2022 18:40,

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w gabinecie Projekt Zdrowie w Andrychowie.

Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę!

We wrześniu ruszyła nowa akcja edukacyjna „Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę”, której organizatorami są Polskie Centra Dietetyczne. W ramach akcji, każdy mieszkaniec Andrychowa i okolic będzie mógł skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej. Spotkania z dietetykiem będą odbywać się w gabinecie Projekt Zdrowie w Andrychowie. Można na nie umawiać się już teraz.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na niekorzystny wpływ otyłości na nasze zdrowie. Przyczyn otyłości może być naprawdę wiele, a określenie czynników, które ją wywołują wymaga zdiagnozowania problemu oraz przede wszystkim indywidualnego planu leczenia. I w tym właśnie pomogą dietetycy z gabinetu Projekt Zdrowie.


Nie warto oszczędzać na zdrowiu

Przed nami szczególnie trudny czas dla naszego organizmu - jesień. Mimo, że rosnące ceny w sklepach przyprawiają o zawrót głowy, to nie powinniśmy szukać oszczędności kosztem naszego zdrowia. Z otyłością jest jak z każdą inną chorobą - im dłużej będziemy zwlekać z rozpoczęciem leczenia, tym poważniejsze konsekwencje ta decyzja będzie miała dla naszego zdrowia.

- Wiele osób wciąż postrzega otyłość jako defekt kosmetyczny, co jest dużym błędem. Otyłość nie tylko sama w sobie jest chorobą, ale nieleczona może prowadzić do poważnych schorzeń, jak nadciśnienie, cukrzyca typu II, niewydolność serca, udar mózgu, zwyrodnienia stawów, czy nawet nowotwory. Często dopóki sami nie zaczniemy cierpieć na niektóre dolegliwości, lekceważymy to, co mówią lekarze i dietetycy, a potem sami mamy do siebie pretensje, że tak długo zwlekaliśmy z decyzją i doprowadziliśmy się do takiego stanu - tłumaczy mgr Natalia Suchy i mgr Iwona Szemik, dietetycy z gabinetu Projekt Zdrowie w Andrychowie. - Leczenie otyłości to proces, do którego należy włączyć konsultacje z dietetykiem, by mieć pewność, że wprowadzane zmiany żywieniowe nie tylko będą korzystne dla masy ciała, ale także dla ogólnego stanu zdrowia - dodaje.

Zdrowo nie znaczy drogo

Często spotykamy się wśród Pacjentów, którzy trafiają do naszych gabinetów z przekonaniem, że zdrowo znaczy drogo i każdego dnia staramy się obalać ten stereotyp. Zdrowe produkty, to nie tylko te bio, premium czy eko. Można jeść zdrowo, robiąc zakupy w lokalnym markecie - Lidlu, Biedronce czy Auchanie. Ważne jest, aby wiedzieć, po co sięgać na sklepowych półkach. I tego uczymy naszych Pacjentów. Współpraca z dietetykiem to nie tylko rozpiska, co jeść w danym dniu, ale holistyczne podejście - zlecenie odpowiednich badań, diagnoza problemu oraz nowoczesne metody pracy nad zmianą nawyków żywieniowych oparte o wiedzę z dietetyki i psychologii.

Czy nasze metody są skuteczne? Nie musisz wierzyć w nasze zapewnienia. Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów i sam przekonaj się, przekonaj się, dlaczego warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie.

Już teraz wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Na wizytę umówisz się dzwoniąc pod numer +48 797 790 904 lub wysyłając zgłoszenie przez formularz kontaktowy na stronie https://andrychow.projektzdrowie.info/.

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawostki dietetyczne, przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach, wejdź na fb https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow i polub nas.


PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Beskidzka 5a

34-120 Andrychów

+48 797 790 904

https://andrychow.projektzdrowie.info/

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychowdietetyk mgr Natalia Suchy / dietetyk mgr Iwona Szemik

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy