reklama

Ubezpieczenie na życie Optimum MAX – w trosce o Ciebie i Twoją Rodzinę

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.11.2018 10:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Serdecznie zapraszamy do placówki Kasy Stefczyka w Andrychowie, ul. Rynek 1, tel. 33 873 13 51 lub 515 488 720.
Ubezpieczenie na życie Optimum MAX – w trosce o Ciebie i Twoją Rodzinę

Rodzina to najważniejsza wartości w życiu większości z nas. Chronimy ją, pielęgnujemy, chcemy dla niej tego, co najlepsze. Wiele jesteśmy w stanie poświęcić dla edukacji naszych pociech, starannie dobieramy produkty żywnościowe robiąc zakupy dla rodziny, zapewniamy najlepszą opiekę medyczną jej członkom, których życie jest przecież dla nas bezcenne. Nie można jednak zapominać o odpowiednim ubezpieczeniu. To ono daje realne zabezpieczenie naszej rodzinie w razie wypadku czy innych zdarzeń losowych.

SALTUS Ubezpieczenia oferuje Optimum MAX – grupowe ubezpieczenie na życie, które zapewnia ochronę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, w przypadku doznania uszczerbku na zdrowiu i śmierci ubezpieczonego. W zależności od liczebności rodziny można zdecydować się na odpowiedni wariant obejmujący jej członków. W ramach pakietu można ubezpieczyć siebie, wraz z małżonkiem, dziećmi, rodzicami, a nawet teściami! Co istotne, do ubezpieczenia można przystąpić już po ukończeniu 15 r.ż., aż do skończenia 65 lat, natomiast ochrona trwać może nawet dożywotnio. Warunkiem jest jedynie opłacanie miesięcznej składki. Szeroki zakres ubezpieczeń obejmuje przypadki takie, jak pobyt w szpitalu w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków, urodzenie dziecka i ponad sto uszczerbków na zdrowiu. Istotne jest także to, że wysokość składki jest niezależna od wieku, płci i wykonywanego zawodu – dla każdego członka rodziny w tej samej wysokości.

Atuty ubezpieczenia Optimum MAX:

- wysokie sumy ubezpieczenia,

- atrakcyjna składka ubezpieczeniowa,

- możliwość zmiany zakresu ubezpieczenia i rodzaju świadczeń w trakcie jego trwania,

- możliwość dożywotniego objęcia ochroną,

- ochrona świadczona przez całą dobę, na całym świecie.

- dowolny sposób opłacania składki: gotówką w kasie, stałym zleceniem z rachunku IKS w Kasie Stefczyka bądź przelewem na wskazany numer rachunku bankowego.


Dostępne pakiety w ramach Optimum MAX:

- podstawowy pakiet SINGIEL obejmuje tylko ubezpieczonego;

- jego rozszerzona wersja SINGIEL BIS prócz samego ubezpieczonego obejmuje również jego dziecko;

- pakiet DUO – decydując się na ten pakiet ubezpieczamy siebie wraz z małżonkiem lub konkubentem na takich samych zasadach jak małżonka;

- dostępny jest też pakiet FAMILIA – obejmuje ubezpieczonego wraz z dzieckiem, małżonkiem, rodzicem i teściem; dzięki temu kompleksowemu pakietowi zyskujemy ochronę w przypadku śmierci, uszczerbku na zdrowiu, pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego, współmałżonka oraz jego dzieci, a także urodzenia dziecka ubezpieczonego. Natomiast w przypadku rodziców i teściów ubezpieczonego ochrona obejmuje ich życie.

Ubezpieczenie Optimum Max zapewnia najlepszą ochronę dla naszej rodziny, a szybka i sprawna wypłata świadczeń zagwarantuje komfort w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ubezpieczenia na życie Optimum MAX zapraszamy do placówki Kasy Stefczyka w Andrychowie, przy ulicy Rynek 1, tel. 33 873 13 51 lub 515 488 720. Tam nasi doradcy pomogą wybrać wariant ubezpieczenia, który najbardziej odpowiada Państwa potrzebom.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy