reklama
reklama

Szukasz rozwijających zajęć dla swojego dziecka? Zapraszamy do Akademii Uśmiechu :)

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.09.2019 08:39, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szukasz rozwijających zajęć dla swojego dziecka? Zapraszamy do Akademii Uśmiechu :)

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się z radością i chętnie rozwijało wszystkie swoje uzdolnienia, zapraszamy do Akademii Uśmiechu, gdzie już od 11 lat organizujemy zajęcia edukacyjne dla dzieci z Andrychowa i okolic. Ponieważ stawiamy na rozwój dziecka od najmłodszych lat, oferujemy szeroki wachlarz zajęć dla dzieci w wieku 4 miesiące – 10 lat.

Zaspokajamy naturalną dziecięcą ciekawość na pełnych eksperymentów warsztatach Mały Odkrywca, podczas których dzieciaki poznają świat wszystkimi zmysłami. Na warsztatach plastycznych zamieniamy dzieci w małych artystów, którzy rozwijają swoją ekspresję, aktywnie obcując z różnymi rodzajami sztuki plastycznej (a stworzone dzieła po każdych zajęciach zabierają do domu). Pod okiem zdobywcy czarnego pasa, pana Adama, uczestnicy zajęć karate podnoszą sprawność fizyczną oraz uczą się systematyczności i dyscypliny, czyli tych cech, które w przyszłości pozwolą osiągnąć lepsze wyniki w innych dziedzinach. Na zajęciach tanecznych nasi mali tancerze rozwijają słuch muzyczny oraz wyczucie rytmu oraz poprawiają koordynację słuchowo – ruchową - a to wszystko z uśmiechami i w pięknych kolorowych strojach. W zróżnicowany i ciekawy sposób uczymy też języka hiszpańskiego i angielskiego. A dla miłośników klocków Lego mamy zajęcia z robotyki (nowość 2019)

Zapraszamy do galerii.

Nasza oferta na rok szkolny 2019/2020 obejmuje:

zajęcia dla najmłodszych:
  • Aktywny Bobas (4 – 12 miesięcy)
  • Mini Bystrzak (12 - 36 miesięcy)
zajęcia dla nieco starszych:
  • warsztaty Mały Odkrywca (5 – 8 lat)
  • warsztaty plastyczne (4 – 8 lat)
  • język angielski (3 – 10 lat)
  • język hiszpański (3 - 10 lat)
  • karate (4 – 8 lat)
  • robotyka (5 – 10 lat)
  • warsztaty taneczne (3 – 4 lata)

Zapraszamy na naszą stronę www.akademia-usmiechu.pl, gdzie dostępne są szczegółowe informacje na temat naszej oferty.

Zapisz się już teraz 606 878 185.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy