reklama

Szukasz rozwijających zajęć dla swojego dziecka? Zapraszamy do Akademii Uśmiechu :)

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.09.2019 08:39, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szukasz rozwijających zajęć dla swojego dziecka? Zapraszamy do Akademii Uśmiechu :)

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się z radością i chętnie rozwijało wszystkie swoje uzdolnienia, zapraszamy do Akademii Uśmiechu, gdzie już od 11 lat organizujemy zajęcia edukacyjne dla dzieci z Andrychowa i okolic. Ponieważ stawiamy na rozwój dziecka od najmłodszych lat, oferujemy szeroki wachlarz zajęć dla dzieci w wieku 4 miesiące – 10 lat.

Zaspokajamy naturalną dziecięcą ciekawość na pełnych eksperymentów warsztatach Mały Odkrywca, podczas których dzieciaki poznają świat wszystkimi zmysłami. Na warsztatach plastycznych zamieniamy dzieci w małych artystów, którzy rozwijają swoją ekspresję, aktywnie obcując z różnymi rodzajami sztuki plastycznej (a stworzone dzieła po każdych zajęciach zabierają do domu). Pod okiem zdobywcy czarnego pasa, pana Adama, uczestnicy zajęć karate podnoszą sprawność fizyczną oraz uczą się systematyczności i dyscypliny, czyli tych cech, które w przyszłości pozwolą osiągnąć lepsze wyniki w innych dziedzinach. Na zajęciach tanecznych nasi mali tancerze rozwijają słuch muzyczny oraz wyczucie rytmu oraz poprawiają koordynację słuchowo – ruchową - a to wszystko z uśmiechami i w pięknych kolorowych strojach. W zróżnicowany i ciekawy sposób uczymy też języka hiszpańskiego i angielskiego. A dla miłośników klocków Lego mamy zajęcia z robotyki (nowość 2019)

Zapraszamy do galerii.

Nasza oferta na rok szkolny 2019/2020 obejmuje:

zajęcia dla najmłodszych:
  • Aktywny Bobas (4 – 12 miesięcy)
  • Mini Bystrzak (12 - 36 miesięcy)
zajęcia dla nieco starszych:
  • warsztaty Mały Odkrywca (5 – 8 lat)
  • warsztaty plastyczne (4 – 8 lat)
  • język angielski (3 – 10 lat)
  • język hiszpański (3 - 10 lat)
  • karate (4 – 8 lat)
  • robotyka (5 – 10 lat)
  • warsztaty taneczne (3 – 4 lata)

Zapraszamy na naszą stronę www.akademia-usmiechu.pl, gdzie dostępne są szczegółowe informacje na temat naszej oferty.

Zapisz się już teraz 606 878 185.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy