Szczupła w 3 tygodnie z Naturhouse Wadowice!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.12.2018 12:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nadchodzi czas Świąt, Sylwestra i Karnawału. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki? Chciałabyś jeszcze zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

Szczupła w 3 tygodnie z Naturhouse Wadowice!

SKUTKI ZDROWOTNE

Zacznijmy od tego, że głodówki i modne diety cud nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ mogą spowodować niedożywienie organizmu i nielubiany przez wszystkich efekt jo-jo. Po odpowiednią kurację warto więc udać się do dietetyka. Jeśli chcemy schudnąć w krótkim czasie, warto zastosować dietę oczyszczającą, która w pierwszej kolejności pomoże pozbyć się nadmiaru zatrzymanych płynów i zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplementy diety przyspieszą ten proces, podkręcą metabolizm i pomogą osiągnąć zamierzony cel. Wystarczą 3 tygodnie kuracji, aby wysmuklić sylwetkę, oczyścić organizm i poczuć się lepiej w swoim ciele. Wypróbuj i przekonaj się sama!


Co możesz osiągnąć w ciągu 3 tygodni kompleksowej kuracji?

I tydzień

- Już po pierwszym tygodniu większość naszych klientów obserwuje pozytywne zmiany w samopoczuciu – mówi Natalia Grabińska dietetyk Naturhouse Wadowice. Najczęściej jest to efektem wprowadzenia przez dietetyka dużych zmian w sposobie odżywiania, regularnych i zbilansowanych posiłków oraz odpowiedniej ilości wypijanej wody – dodaje.

 • Spadek masy ciała o 1-3 kg;

 • Zmniejszenie opuchlizny wywołanej zatrzymaniem wody metabolicznej w organizmie;

 • Lepsze samopoczucie;

 • Zmniejszenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

II tydzień

Na tym etapie utrata kilogramów powinna kształtować się na poziomie 0,5-1 kg tygodniowo. Jest to zalecane przez Światową Organizację Zdrowia tempo chudnięcia, które jest bezpieczne dla zdrowia. - Takie spadki masy ciała gwarantują ubytek nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej oraz trwałe rezultaty – przekonuje dietetyk Naturhouse Wadowice.

 • Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;

 • Ubytek tkanki tłuszczowej lub/i wody metabolicznej w organizmie;

 • Wzrost energii i zdecydowana poprawa samopoczucia;

 • Spadek centymetrów w obwodach ciała (talia, biodra, uda).

III tydzień

Po 3 tygodniach kuracji zauważalne stają się spadki centymetrów w obwodach ciała. W zależności od problemu i zastosowanej suplementacji spadki centymetrów można zaobserwować w miejscach najbardziej problematycznych – najczęściej brzuch, uda, pośladki. Zauważamy to nie tylko dokonując pomiarów u specjalisty, ale także po ubraniach – stają się luźniejsze.

 • Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;

 • Szczuplejsze talia, biodra i uda.

 • Już czas przymierzyć ubrania w mniejszym rozmiarze?

 • Czujesz się lekko i możesz przetańczyć całą noc.

Chcesz wiedzieć więcej na temat, jak ma wyglądać efektywna kuracja? Koniecznie zapisz się na wizytę w placówce Naturhouse Wadowice już dziś! Pierwsza konsultacja z doświadczonym dietetykiem jest całkowicie darmowa, zatem… nie masz nic do stracenia! Tylko z nami osiągniesz swój wymarzony cel – zaufało nam już tysiące mieszkańców powiatu wadowickiego !


Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od dawnej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu 736 093 908 .

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)


Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy