Coraz gorzej na drogach, wypadek za wypadkiem [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 10.12.2018 17:10, red
W poniedziałek wieczorem doszło do dwóch kolejnych
Coraz gorzej na drogach, wypadek za wypadkiem [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Fatalna seria trwa. Od rana piszemy o kolejnych wypadkach na drogach regionu. Niestety, w poniedziałek wieczorem doszło do dwóch kolejnych.

Około godziny 17:00 na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Średnim doszło do zderzenia dwóch samochodów. Wstępnie wiadomo, że trzy osoby są ranne..

Wprowadzono tam ruch wahadłowy.

Z kolei w Stanisławiu Dolnym (gmina Kalwaria) obok szkoły potrącony został pieszy. Do poszkodowanego wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Warunki na drogach będą się pogarszać. Na noc z poniedziałku na wtorek synoptycy zapowiadają minusowe temperatury. Możliwe są oblodzenia dróg.

Do wszystkich tych zdarzeń wezwano strażaków, zespoły ratownictwa medycznego i policję.


xxx

Przed godziną 18 do akcji wezwani zostali także andrychowscy strażacy - to związku z pożarem sadzy w kominie jednego z budynków przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie.
foto: Mateusz Machander

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy