reklama

Świąteczna akcja Całodobowej Stacji Paliw ORLEN w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.12.2015 15:16, REKLAMA
Orlen przygotował niespodziankę dla swoich Klientów.
Świąteczna akcja Całodobowej Stacji Paliw ORLEN w Andrychowie

Rozpoczęliśmy swoją działalność 15 grudnia 1991r. w Andrychowie jako pierwsza w okolicy Całodobowa Stacja Paliw. Przez cały ten czas staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

 

Po raz kolejny pragniemy złożyć naszym Klientom najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa promocję.

 

Od wtorku (22.12.) od godz. 6:00 rano za każde tankowanie paliwa otrzymają Państwo upominek niezbędny dla każdego kierowcy zimą.

 

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

 

Przedstawiamy również ofertę, w ramach której można zakupić Bon Towarowy na paliwo o wartości 50 zł, 100 zł, 150 zł i obdarować nim bliską sobie osobę.  

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w myjni samochodowej, nowoczesnym warsztacie, sklepie oraz Stacji Kontroli Pojazdów w Całodobowej Stacji Paliw (ORLEN) przy ul. Szewskiej 46a w Andrychowie.

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy