reklama
reklama

Nożownik zatrzymany. Napadał na ekspedientki

Wiadomości, 21.12.2015 14:00, ks
Policjanci zatrzymali nożownika. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie dwóch napadów na pracownice niewielkich sklepów.
Nożownik zatrzymany. Napadał na ekspedientki

W grudniu w ciągu kilku dni w Suchej Beskidzkiej i w Lachowicach doszło do dwóch podobnych napadów. W nocy nieznany mężczyzna grożąc nożem zaatakował dwie pracownice dwóch małych sklepów. Do napadów doszło w pobliżu sklepów, w których pracowały. Kobiety zamykały drzwi sklepów. Zostały zmuszone do powrotu i wydania pieniędzy z kasy.

 

Do tej sprawy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Bielska-Białej. W wytypowaniu sprawcy pomogło nagranie z monitoringu. W miejscu zamieszkania mężczyzny kryminalni zabezpieczyli nóż, którym miał się posługiwać podczas napadów.

 

Jak się dowiadujemy, mężczyzna przyznał się do dokonanu obu napadów. Tłumaczył, że ma trudną sytuację finansową. Sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyny na 2 miesiące - na czas toczącego się śledztwa. Grozi mu 12 lat więzienia.

 

Dodajmy, że wcześniej podobne napady miały miejsce na terenie powiatów wadowickiego i oświęcimskiego. Na razie nie wiadomo, czy zatrzymany mężczyzna ma coś wspólnego z tymi napadami.

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy