reklama

SPRZEDAŻ DRZEWEK I KRZEWÓW OWOCOWYCH ORAZ OZDOBNYCH

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.10.2016 11:10, PG
Październik jest miesiącem idealnym do prac porządkowych oraz do wykonywania nowych nasadzeń w swoim ogrodzie. Zachęcamy zatem do odwiedzenia szkółki Drzewek i Krzewów Owocowych oraz Ozdobnych – ‘Dudek’ w Zagórniku (koła Andrychowa).
SPRZEDAŻ DRZEWEK I KRZEWÓW OWOCOWYCH ORAZ OZDOBNYCH

Dlaczego nasza szkółka?

Mamy 65 letnią tradycję, wysoką jakość towaru, służymy fachową poradą  i co najważniejsze, jesteśmy rodziną ogrodników z pasją!

Szukasz odmiany, którą twoi dziadkowie mieli w ogródku ? A może wolisz coś bardziej „urozmaiconego”? Bez obaw u Nas znajdziesz wszystko:)

Oferujemy bogaty wybór drzewek i krzewów w odmianach: jabłoni, gruszy, śliw, czereśni, brzoskwiń, nektaryn, wiśni, agrestów, porzeczek i innych. Posiadamy tradycyjne i nowoczesne odmiany.

 

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKOSZTOWANIA JABŁEK I GRUSZEK DOSTĘPNYCH W NASZYM GOSPODARSTWIE, CO UŁATWI PAŃSTWU WYBÓR PODCZAS KUPOWANIA :)

 

 

Ponadto posiadamy również w swojej ofercie krzewy ozdobne takie jak np. Thuja ‘Smaragd’.

 

 

 

Gospodarstwo Ogrodnicze ‘Dudek’

 

Zagórnik, ul. Inwałdzka 42

34-120 Andrychów


Tel. 602-690-790, 33 875-45-42

www.dudek-sad.pl

 

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 7:00-18:00

Sobota: 7:00 do 16:00

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy