reklama
reklama

Utworzyli żywy łańcuch o długości 513 metrów [FOTO]

Wiadomości, 14.10.2016 15:00, PG
W piątek (14.10.) w Przeciszowie (miejscowość sąsiadująca z gminą Zator i Osiek) w Dzień Edukacji Narodowej podjęto próbę bicia rekordu Polski w utworzeniu ,,Żywego Łańcucha Odblasków”.
Utworzyli żywy łańcuch o długości 513 metrów [FOTO]

 

Łańcuch tworzyli  ubrani w kamizelki odblaskowe uczniowie szkoły podstawowej uczestniczący w akcji ,,Odblaskowa Szkoła” , a także nauczyciele, rodzice,  uczniowie gimnazjum, przedszkolaki, cykliści oraz mieszkańcy Przeciszowa.  Ponadto w Biciu Rekordu uczestniczyli również przedstawiciele władz  m.in. Starosta Powiatu  Oświęcimskiego, Wójt Gminy Przeciszów  oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Przeciszowa, Policja z Oświęcimia i Zatora.

 

Wstępne wyniki Rekordu  to:  długość łańcucha odblaskowego - 513 metrów, a ilość osób - 436.

 

Organizatorem akcji jest Szkoła Podstawowa im. I.Fika w Przeciszowie.

 

O bezpieczeństwo, podczas bicia tego wyjątkowego, odblaskowego rekordu, zadbali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, Komisariatu Policji w Zatorze oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeciszowie.

 

 

 

 

 

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy