reklama
reklama

Tak Energylandia przywitała milionowego klienta [VIDEO, FOTO]

Wiadomości, 13.10.2016 14:00, PG
W czwartek (13.10.) do Rodzinnego Parku Rozrywki w Energylandii przybył milionowy gość, na którego czekało wielkie show i blask fleszy. Zobaczcie.
Tak Energylandia przywitała milionowego klienta [VIDEO, FOTO]

 

Warto podkreślić, że jest to milionowy klient, który odwiedził Park tylko w tym roku. Rodzina, która przybyła do Energylandii jako milionowy gość pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Jak nam powiedzieli jest już to ich druga wizyta w Parku i na pewno nie ostatnia, ponieważ z tej okazji otrzymali wejściówki do Energylandii na cały rok.

 

 

 

 

 

 

Na konferencji prasowej dla dziennikarzy przedstawiono imponujące plany rozwoju Parku na następne lata.

 

Obecnie Energylandia oferuje 60 atrakcji. Na 2017 rok zaplanowano uruchomienie 19 nowych atrakcji oraz zwiększenie terenu Parku do ponad 100ha. Rozpocznie się także budowa naprawdę wielkiego i szybkiego Roller Coastera, który uruchomiony zostanie w 2018 roku.

 

Nowy spektakularny Mega Coaster swoimi osiągami i parametrami uplasuje się w pierwszej trójce najlepszych Mega Roller Coasterów w Europie, a tym samym Energylandia znajdzie się w czołówce europejskich parków rozrywki! Będzie to jeden z największych i najszybszych mega coasterów w Europie.

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 13.10.2016 19:51

I co dostali?chociaź darmowy bilet?