reklama
reklama

Spektakularna przemiana w Projekt Zdrowie - 33 kg

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.11.2020 16:15,

.

Spektakularna przemiana w Projekt Zdrowie - 33 kg
Zawsze powtarzam, że siła jest kobietą, ale siła stojąca obok mnie przekroczyła wszelkie granice i udowodniła, że niemożliwe nie istnieje. Patrzę na te zdjęcia i mam ciary, jestem tak niewyobrażalnie dumna i szczęśliwa, że mogę uczestniczyć w tym procesie, bo Pani Kasia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa – wspomina Pani dietetyk.


Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?

Decyzja ta nie należała do najłatwiejszych, miałam wiele obaw. Jestem objęta leczeniem onkologicznym, przeszłam bardzo ciężki zawał serca, oraz usunięcie tarczycy. Najbardziej zależało mi na poprawie stanu zdrowia, moja waga wskazywała prawie 123kg, a przejście kilku kroków było sporym wyczynem. Momentem przełomowym były zakupy, nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego rozmiaru, powiedziałam sobie, że muszę to zmienić!

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją? Niezdrowe jedzenie, nadmierna ilość soli i cukru, przetworzone produkty, podjadanie. Moim najgorszym nawykiem w tamtym czasie było zjadanie tabliczki czekolady przed snem.

Co Panią najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

Kiedy podjęłam walkę o lepszą siebie motorem napędowym była i nadal jest cudowna Pani dietetyk. W czasie kuracji bardzo mocno wspierają mnie również moje kochane dzieci – Asia i Kubuś. Bez tych wspaniałych osób nie wiem, czy dałabym radę. Motywowały mnie również efekty – spadek masy ciała i centymetrów. Włączyłam aktywność i od razu poczułam się lepiej!

Czy brakowało Pani czegoś podczas diety?

Zdecydowanie nie! Choć nie ukrywam, że początki były ciężkie. Moja dieta była tak zbilansowana, że szybko nauczyłam się zdrowych nawyków. Odkryłam prawdziwy smak truskawki, bez kubka śmietany i cukru. Pomidor i każde inne warzywo bez ogromu soli też smakuje obłędnie.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

Myślę, że nie muszę nic mówić. Sama jestem żywym przykładem powiedzenia ,, Chcieć to móc’’. Skoro ja w wieku 51 lat dałam radę to tylko dowód na to, że każdy może. Trzeba tylko w siebie uwierzyć!

Czy jest Pani zadowolona z efektów, które udało się do tej pory Pani osiągnąć?

Oczywiście! Tyle już osiągnęłam, ale walczę o więcej!

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Z całego serca polecam. Chciałabym wszystkim powiedzieć, że jeżeli chcą coś zmienić na lesze w swoim życiu to powinni odwiedzić gabinet Projekt Zdrowie. Poznałam tam niezwykłą osobę, jaką jest Pani dietetyk, która kocha to co robi, jest oddana swoim pacjentom, ma niesamowite psychologiczne podejście i anielską cierpliwość, bo nie ukrywam, że czasem zdarza się popełnić jakiś grzeszek. :) Ale teraz wiem, że wszystko jest dla ludzi. Nie wstydź się swoich słabości, uwierz w siebie, a w tym gabinecie możesz wiele osiągnąć! Współpraca z tak rzetelną, szczerą i optymistycznie nastawioną do odchudzania osobą to czysta przyjemność. Każda wizyta przenosi radość i pozytywne emocje– wspomina Pani dietetyk!

Nic dodać, nic ująć - Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 797 790 904


Zachęcamy do polubienia naszej strony na fb, dzięki czemu będziecie informowani o nowinkach i pysznych przepisach dietetycznych.

PROJEKT ZDROWIE

ul. Beskidzka 5a, 34-120 Andrychów

Tel. +48 797 790 904

E-mail: andrychow@projekt-zdrowie.info

www: https://andrychow.projektzdrowie.info

fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy