reklama

SERENADA. Doskonałe miejsce na organizację przyjęcia weselnego

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.02.2018 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
To miejsce idealne na zorganizowanie tak ważnego w życiu wydarzenia jakim jest wesele.
SERENADA. Doskonałe miejsce na organizację przyjęcia weselnego
SERENADA to elegancki obiekt powstały w 2006 roku z dwiema salami położony 300m od centrum Osieka. W 2016 roku MOLO Resort przejęło salę weselną, następnie przeprowadzono tam generalny remont.

Wspaniała, domowa atmosfera, bezpieczne i zaciszne miejsce oraz wyśmienita kuchnia to tylko jedne z wielu atutów przemawiających za zorganizowaniem przyjęcia razem z nami. Do dyspozycji gości oddajemy pięknie urządzoną dużą Salę Balową mogącą pomieścić do 150 osób oraz drugą mniejszą salę do 50 osób.

Zajmujemy się przygotowaniem wesela od początku do końca, mogą Państwo powierzyć nam organizację całego przyjęcia. Przygotujemy scenariusz przyjęcia, dekoracje sali i personalizację weselną. Dodatkowo oferujemy wyroby cukiernicze i usługi barmańskie.

SERENADA to miejsce idealne na zorganizowanie tak ważnego w życiu wydarzenia jakim jest
wesele. Z racji tego, że wesele jest jednym z najbardziej magicznych dni w życiu, jesteśmy otwarci na propozycje. Z chęcią spełnimy Państwa marzenia.

Nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania związane z organizacją wesela, ustalą szczegóły przyjęcia, a następnie zajmą się realizacją całej uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu.

Tel. 513 168 690
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy