reklama

Silny mróz do piątku. Potem ocieplenie

, Wiadomości, 26.02.2018 07:05, red
Idzie wiosna?
Silny mróz do piątku. Potem ocieplenie
Na najbliższe dni małopolscy synoptycy prognozują w nocy od -17°C do -14°C. Temperatura maksymalna w dzień od -10°C do -7°C. Wiatr o średniej prędkości od 10 km/h do 25 km/h.

Kilkunastostopniowy mróz ma wstępować jeszcze do nocy z czwartku na piątek. Potem ocieplenie. Jeśli prognozy się potwierdzą, w najbliższą niedzielę w dzień termometry mogą wskazywać nawet +7 st. C.

W Polsce od 1 listopada 2017 r. do 25 lutego br. z powodu wychłodzenia zmarły już 43 osoby. W związku z nadchodzącymi mrozami, służby apelują o wzmożoną czujność i zwracanie uwagi na wszystkie osoby, których życie może być zagrożone m.in. osoby bezdomne i starsze.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy